BT 20 LEA- Un LOGAN Cometa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am zis de becul de pozitie...si pe mine m-a dezamagit! cu toate ca cei de la Piatra Neamt ziceau ca sunt la fel la culoare cu cerculetele...
    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

    Comment


    • cat te-au ajuns stopurile si farurile? sunt luatu cu pachetul acela de la Mega drive? au lupa pe faza lunga?cerculetele asa sunt(culoarea) sau trebuie schimbate??

      Comment


      • asa sunt ele! am luat pachetul de faruri si stopuri de la MegaDrive cu 390 lei! am lupa si pe faza lunga...
        sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

        Comment


        • si se vad bine noaptea? esti multumit?

          Comment


          • sunt multumit!!! se vedeau f bine si cu becurile lor dar eu am schimbat si am pus niste becuri philips bluevision!
            sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

            Comment


            • cat te-au ajuns becurile ca vreau si eu sa imi pun.?

              Comment


              • si eu am bluevision ! 100 ron cu tot cu pozitii !

                Comment


                • mersi dani.
                  lucialina frumoasa masina,culoarea ei imi place la nebunie pacat ca nu era si cand am luat-o eu.

                  Comment


                  • chiar frumoas facuta si cu gust, ca a mea)

                    Comment


                    • sunt superbe ! insa am o intrebare , in cat timp ai montat ?

                      sunt superbe ! insa am o intrebare , in cat timp ai montat ?
                      Eu am un Ambiance din 2005 , este o masina simpla cu o lista lunga de "fara" am 55000 Km cred ca trebuie sa ma gandesc la schimbarea distributiei si sa fac cateva schimbari .
                      Imi aduc aminte cand am parcat-o in fata blocului , imi venea sa nu ma mai despart de ea . Dupa o saptamana am plecat in excursie cu familia ,avantajul meu a fost ca eram singura care avea carnet , asa ca m-am acomodat repede si am constatat ca nu mai este nevoie sa merg la sala de sport , ( volanul se misca daca ai forta , pedalele te avertizeaza ca trebuie sa te misti usor ... si multe altele ) .
                      Acum ca am si o KIA pot observa diferenta ,innnsssaaaa tot LOGANUL meu este prima iubire .
                      Last edited by clariona; 8 March 2009, 21:02. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • frumos loganul si ingrijit; i-ar fi stat bine cu difuzorul care il vinzi niste arcuri sport si sa scapi de nichel
                        "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                        Comment


                        • odata cu primavara si ultimele upgrade-uri!!! merci tuturor ptr incurajari!!!
                          Attached Files
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Prima poza ce reprezinta ma lamuresti si pe mine?

                            Comment


                            • Rotesti poza 90 de grade si ce sa vezi?:
                              Un tirant de usa cu protectie!
                              Bafta lucialina!

                              Comment


                              • presupun prin absurd ca sunt capace tiranti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google