LoganClub Teleorman

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Niki B View Post
    Dany, eu o sa am o perioada in care o sa stau foarte prost cu timpul liber... masina deja este la vanzare, deci cam astea sunt motivele pt. care am incercat sa "grabesc" oarecum intalneala...

    Daca stateam sa scriem liste 2 luni de'acum incolo, parerea mea este ca era tot degeaba...


    Te salut!
    Te salut si eu Niki si astept sa ne vedem sambata 16.04. la Alexandria.Sper sa ai timp liber atunci si sa vi.Bafta si nu te supara,eu am ziso in spirit de gluma;)
    CARPE DIEM!

    Comment


    • dar de ce nu facem noi intalnirea la 12 ...este mai bine si ai restul zilei libere !
      sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

      Comment


      • Nu ar fi rau...cel putin nu ajungem acolo pe "caldura"
        Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

        Comment


        • Din partea mea, este ok mai devreme de ora 14:00.
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • bey nici cu noaptea-n cap la alexandria...am zis ora 14..vreti mai devreme?ok...12-13?!
            CARPE DIEM!

            Comment


            • eu zic ca e bine 12 : 00 !
              sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

              Comment


              • Deci ramane la ora 12:00?
                Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                Comment


                • imi pare rau dar cred ca sambata nu ajung, plec la Pitesti

                  Comment


                  • prima retragere :|....

                    Comment


                    • Asa cum bine banuiam....vor incepe sa se dea deoparte...one by one...deci ori va fi un fas ori nu va fi deloc!
                      CARPE DIEM!

                      Comment


                      • Dany, din ce am observat eu, Florin (din Rosiori) intra cam rar pe forum. Este posibil ca el sa'si fi programat plecarea cu mult inainte ca voi sa stabiliti data intalnirii. Acum nu trebuie condamnat pt. asta, treburile personale/familiale sunt mai importante.
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Niki eu nu am zis nimic de el sau de altul! Eu nu condamn pe nimeni,dar mai am unul care m a rugat sa l trec pe lista si ieri imi zice ca nu vine! Posibil sa vina altii care nu sunt pe lista.Vedem ce si cum va fi pana vineri,iar daca va fi ok,ne vedem.Cum am zis de la inceput,ce sa facem sa venim toti de la Turnu doar de dragul de a ne plimba la Alexandria si sa ne trezim ca suntem decat noi??
                          CARPE DIEM!

                          Comment


                          • Retro vine sigur ...cu mine
                            If it ain't broke, don't fix it!

                            Comment


                            • Stiu ca vine copilul asta incerca sa vina cu trenul! Macar isi da interesul...speram ca de aici sa venim mai multi chiar daca nu intra pe forum sau nu sunt pe lista;)...de la Rosiori va fi doar 1 din cate se pare daca va veni si initiatorul threadului asta!
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • Daca...

                                Hai ca am plecat la serviciu... ne "auzim" maine! Ciao!
                                If it ain't broke, don't fix it!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google