My Ride B-53-SDP [Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 2 - 2010/2012]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @BeYh3m: toate la aceasta masina se fac incet da` bine asa ardeleneste. barile fata/spate sunt la vopsit, urmeaza pragurile si masina sa prinda vopsea.
    sigpic

    Comment


    • da a observat si eu ca se fac incet ... dar atunci cand ceva iti place stii cum e si esti nerabdator ... stiu ca par stresant ) dar sunt foarte nerabdator sa vad cu iese ...
      sigpic
      Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

      Comment


      • SDP, unde vopsesti barele? ... cumva la activ car ?!
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • @BeYh3m : Daca tu esti nerabdator ce sa mai zic eu ca nu mai pot imi vine sa ma duc sa le vopsesc eu.

          @Dany_DNY : Nu le vopsesc acolo le vopsesc la reprezentanta Opel-EREBUS.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • zender e unul din cele mai simple si de efect kit-uri dupa parerea mea, ar fi frumos daca ai face un efort sa o faci ca in poza 2 de mai sus...
            Renault Scenic II
            Dacia Logan 1.4 MPI

            Comment


            • mi piace! de efect bara din fata
              LIKE

              Comment


              • @bogo4all: Este intradevar un kit simplu si mie imi place la nebunie. Mai greu cu pragurile care ma chinuie dar le dau eu de cap pana la urma. Bara nu o fac ca in poza 2 pentru ca nu vreau sa renunt la grile si la deflectoare.

                @Pretorian : Ma bucur ca iti place.
                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                Comment


                • Astazi s-a mai facut o modificare si anume s-au pus leduri albastre bineinteles in manerele exterioare.

                  O lucrare destul de mare care a durat vre-o 6 ore.

                  Lucrarea a fost executata cu ajutorul colegului nostru Dragman caruia ii multumesc mult pentru lucrare si pentru ca si-a pierdut intreaga Duminica cu mine.

                  O lucrare facuta excelent. Felicitari Dragman.

                  Pozele nu sunt excelente pentru ca sunt facute cu telefonul iar noaptea e teroare.
                  Attached Files
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • senzatie noile manere
                    From Miami 2 Ibiza
                    Voucher
                    http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                    Comment


                    • Foarte interesant cu acele leduri. Cat mai dureaza operatiunea de schimbare de look?
                      Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                      Comment


                      • sunt vechile manere, dar cu led-uri
                        Si cand se aprind? pozitie, faza scurta? mai exact ce rol au, vorbiind ca si functionalitate, nu ca si efect de wow!
                        Renault Scenic II
                        Dacia Logan 1.4 MPI

                        Comment


                        • foarte tare imi place la nebunie

                          Comment


                          • Incet, incet alba ca zapada incpe sa arate si mai bine, felicitari Cipriane pentru cum arata masinuta asta !

                            Comment


                            • Urat....nu as pune asa ceva pe masina
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • @sKyb0y: Si mie mi-a placut ideea de aceea le-am si facut.

                                @retro 590 : Nu stiu sa spun cat mai dureaza eu sper cat mai putin ca deja nu mai am nervi.

                                @bogo4all : Sunt legate cu plafonierele din masina. Cand sunt aprinse plafonierele sunt si ele aprinse.

                                @Mishu : Ma bucur ca iti plac sper sa iti placa si mai mult cand o sa fie gata

                                @jelly: Multumesc ma straduiesc pana la capat.

                                @gmv97: Stiu arata naspa nu iti recomand.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google