Statii radio in cb: Maxon, midland tti. O alternativa reala pt evitarea noilor radare

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    up up up
    sunt nemaipomenite cb-urile

    Comment


    • #17
      A VENIT IEPURASUL



      MAXON CM10 + MIDLAND ML145: 390 RON
      MAXON CM10 + MIDLAND ML145.jpg


      TTI TCB-550 + MIDLAND ML145: 395 RON
      TTI TCB-550 + MIDLAND ML145.png


      MAXON CM70 + MIDLAND ML145: 490 RON

      MAXON CM70 + MIDLAND ML145.jpg


      ALAN 100 + MIDLAND ML145: 505 RON

      ALAN 100 PLUS + MIDLAND ML145.jpg


      TTI TCB-770 + MIDLAND ML145: 535 RON
      TTI TCB-770 + MIDLAND ML145.gif


      TTI TCB-775 + MIDLAND ML145: 590 RON
      TTI TCB-775 + MIDLAND ML145.jpg


      ALAN 42 + MIDLAND MINI C593.01: 695 RON
      ALAN 42 + Antena MIDLAND MINI C593.01.jpg


      ALAN 42 + MIDLAND ML145: 745 RON

      ALAN 42 MULTI + MIDLAND ML145.jpg


      Inca ceva: pretul la ALAN 100 PLUS (solo) devinde 349 RON


      Descrierile la echipamente le aveti in posturile anterioare.

      Si nu uitati, aveti:
      CALIBRARE GRATUITA IN BUCURESTI PT ANTENE
      sau TRANSPORT GRATUIT IN TARA


      Contact:
      Dan Carare
      Tel: 0744.654462
      Email: dan.carare@******.ro
      YM: dan.carare


      ps: nu stiu de ce a iesit una din poze mai mare cand le-am atasat.. eu nu am vrut sa sugerez nimic
      Last edited by meghitz; 29 March 2010, 01:05.
      VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

      Comment


      • #18
        pe unde aveti sediul sau magazin in pipera eu stau in voluntari poate dau o fuga

        Comment


        • #19
          posesor al unei stati intek + antena sirio dat pe ea 380 ron sia scos deja investitia intro saptamana
          recomand tuturor care fac drumuri afara din localitate sa intre in posesia unei statii cb
          ...am fost maine voi fi ieri cine sunt eu ?...
          YO2MKL
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by alexutzzu View Post
            pe unde aveti sediul sau magazin in pipera eu stau in voluntari poate dau o fuga
            Aici: http://www.******.ro/english/images/locatie_******.jpg
            Nu e magazin, e firma cu aproape cam tot ce inseamna telecomunicatii, se numeste ****** iar sediul e in Str Gara Herastrau, Nr 4.
            Cand ajungi intrebi de Dan. Chiar daca la noi personalul e numeros, stie toata lumea sa te indrume
            Sau ma poti suna pe telefon.. ai mobilul meu mai sus postat de mai multe ori.
            Avem orice model vrei pe stoc... deci ai de unde alege.
            Last edited by meghitz; 29 March 2010, 18:48.
            VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

            Comment


            • #21
              acum sunt in "turneu" prin tara pe la rude si mi-am luat cateva statii cu mine (doar Maxon CM10 si CM70 + Antene Midland ML145 cu talpa de 12) pt doritori.
              duminica (de Paste) voi trece prin orasele Vaslui, Barlad, Tecuci, Focsani, Rm Sarat, Buzau, Mizil, Ploiesti.. si apoi intoarcere in Bucuresti.
              Daca e careva interesat de modelele astea ma pot opri si vi le livrez personal, cu calibrare gratis cu tot.
              VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

              Comment


              • #22
                o OFERTA pt MAxon CM10 impreuna cu ANTENA MIDLAND MINI C593.01 CU PRINDERE MAGNETICA????
                cealalta antena e prea mare si nu ar incapea in portbagaj.

                Comment


                • #23
                  240+135=375ron

                  eu iti recomand oferta de CM10+ML145 la 390 ron ... si e cu totul altceva, diferenta de raza de acoperire e aproape dubla, tust me.
                  nu se intampla nimic daca pui sarma aia un pic indoita in portbagaj... toata lumea face asta inclusiv eu
                  poti sa o faci si colac (cerc) si revine in secunda 2 cum ii dai drumul perfect dreapta... e otelita, pti sa asezi si bagaje peste ea chiar daca ea nu sta perfect dreapta in portbagaj si nu i se intamplka nimic, a mea a trecut prin chinuri cumplite.. deci asta nu e un argument!!
                  iar daca pateste ceva o poti inlocui fara probleme cu una fix la fel.

                  eu iti dau antena de care vrei dar vei fi nemultumit la capitolul distante, ti-o spun de pe acum.. iar datoria mea e sa te informez despre asta.
                  Last edited by meghitz; 3 April 2010, 21:57.
                  VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                  Comment


                  • #24
                    Ofertele sunt bunicele...iar firma voastra este in drumul meu...cat de curand o sa va vizitez ..bafta,un paste fericit si spor la vanzari
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • #25
                      Multumesc, la fel, te astept.
                      VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                      Comment


                      • #26
                        ok. tinem legatura pe saptamana viitoare (deh...trebuie sa vina salarul)
                        ma intereseaza daca mai trebuie sa cumpar ceva pt montaj sau are incluse cabluri si alte chestii necesare?

                        Comment


                        • #27
                          iti mai trebuie conector de bricheta pe care il gasesti la magazinele de piese electronice, pt ca statia nu are decat doua fire pt alimentare.
                          in rest nu-ti trebuie nimic.
                          VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                          Comment


                          • #28
                            Salut!Un pret pentru Midland ML 145 cu talpa magnetica, te rog.

                            Comment


                            • #29
                              175 RON ... e pretul de pe prima pagina.
                              dar daca iei doar antena nu iti pot da transportul gratuit din pacate.
                              VAND STATII AUTO CB. Garantia a doua decenii de experienta radio!

                              Comment


                              • #30
                                Salut.Ti-am dat un PM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google