Dacia Logan Model nou de stopuri ?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Am facut sa mearga si pentru mp4,atata timp cat nu depaseste 10mb
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #62
      convertestel in avi cu divx
      toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

      Comment


      • #63
        Asta fiind filmuletzul,nu e f reusit dar sa va faceti o idee despre stopuri...Multumesc CristiXp ca ai facut posibila treaba cu upload-ul fisierelor mp4.
        Last edited by Justinn; 28 May 2007, 11:23.

        Comment


        • #64
          Imi place ca pozitia e mai mare decat la cele originale, cred ca si semnalizarea e mai vizibila!
          CsB
          Ambition 1.6 MPI

          Comment


          • #65
            OOOOOOOOO
            Frumos Frate .
            Insa am si eu o intrebare: Ultima faza era MARSALIERUL ??? Cu lumina aia orbitoare

            Par sa fie mult mai vizibile ca cele standard plus ca au si un DESIGN mai placut, mai ales cele fumurii pe un GRI COMET

            Comment


            • #66
              "Laser frate"

              Am fost si io ieri pana in METRO cu gandu de ami lua si io da nu am gasit.

              PS: Daca stie careva pe unde sunt prin cluj sa ma anunte
              ...de doi lei :p

              Comment


              • #67
                vezi de aceea cind o sa am bani pentru stopuri modelul acesta fumuriu o sa - mi iau
                toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                Comment


                • #68
                  Originally posted by virtualmansorin
                  vezi de aceea cind o sa am bani pentru stopuri modelul acesta fumuriu o sa - mi iau
                  Si eu o sa-mi iau, dar nu fumurii, clare. Nu am crezut ca arata asa bine aprinse
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by mishu_wrc
                    "Laser frate"

                    Am fost si io ieri pana in METRO cu gandu de ami lua si io da nu am gasit.

                    PS: Daca stie careva pe unde sunt prin cluj sa ma anunte
                    eu am vazut in METRO 1 - Brasov, dar nu stiu daca au bagat in toata reteaua lr sau nu..
                    CsB
                    Ambition 1.6 MPI

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by terror3009
                      modelul acesta de stopuri..vin direct din Franta...si sunt de foarte buna calitate...
                      eu am primit saptamana asta 2 seturi...un set cromat cu sticla clara..si un set cu sticla fumurie(pe care l-am montat de proba pe loganul meu ==>> ARATA CRIMINAL)
                      pretul este de 9 milioane setul (nu 4700 sau 3950 cum am vazut mai sus)
                      pt cei interesati mai multe detalii la terror3009@yahoo.com sau la nr de tel. 0740433673
                      eu am vazut cu ochii mei in METRO la 395 RON, nu mai stiu daca era cu sau fara tva, dar pana la 900 mai e mult!

                      poate exista deja original (900 ron) si copie (400 ron) !!!??
                      CsB
                      Ambition 1.6 MPI

                      Comment


                      • #71
                        395 inclusiv tva
                        bigman pentru tine normal ca clare masina este deschisa la culoare
                        toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by mishu_wrc
                          "Laser frate"
                          lol, foarte tare .. imi plac stopurile, dar se vad mai frumos ziua .. la cele cu LED .. sunt invers

                          eu zic ca terror dood .. vb despre cele cu LED
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                          Comment


                          • #73
                            cele cu LED care au de fapt LED doar pe pozitii sunt 7 mil nu 9
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #74
                              atunci nu stie despre ce vb, sau nu stiu io?!
                              http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                              http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                              Comment


                              • #75
                                SET STOP Dacia AL-3705 Crom Stopuri Clare cu LED-uri pentru Dacia Logan - Crom 587,39 +TVA= 699,00
                                SET STOP Dacia AL-3705 DC Stopuri Clare cu LED-uri pentru Dacia Logan - Crom Fumuriu 587,39 +TVA= 699,00
                                SET STOP Dacia AL-3705 JDM Stopuri Clare cu LED-uri pentru Dacia Logan - Negru Mat 587,39 +TVA= 699,00
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google