Vand Faruri Si Stopuri Stock

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Faruri Si Stopuri Stock

    Din cauza ca am cumparat alte faruri si stopuri pe masina si am nevoie de bani, vand faruri originale cu becul din fabrica in ele, folosite 5000 km, mai mult pe timp de zi - 300 neg iar stopurile, originale, sunt cu lumina galbena, ca le-am schimbat caci dau mai frumos pe logane cu eleron in portbagaj - 200 lei neg

    Mentionez ca sunt intacte - fara zgarieturi, cu toti dinti de prindere, capacele si oate cele.


    Cine le ia pe toate odata 10% reducere.

    Am uitat: accept schimburi cu alte elemente tuning - difuzor bara, toba sport, arcuri sport etc. sau diverse lucruri: kit xenon h1 etc... - se poate da si o mica diferenta din partea mea.
    Last edited by iamagi; 10 March 2009, 19:48. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

  • #2
    =up=up=up=
    sigpic

    Comment


    • #3
      pune si tu poze cu farurile

      Comment


      • #4
        nu le am acasa ca le faceam. sunt la un coleg de la braila, care le tine in masina si mi le duce in targ.


        cum am mai zis, au fost pe masina mea aproape un an, adica 5000 km si nu prea au fost folosite. au becurile originale, iar de zgarieturi nici nu se pune problema - sunt curate ca lacrima - stie si mcm022006 ca el le-a dat jos.


        o sa le fac poze in week-end
        sigpic

        Comment


        • #5
          farurile sunt impecabile frateilor.. eu le-am dat jos in urma unui upgrade cu angel eyes..

          Comment


          • #6
            up...


            wlw, daca vrei sau esti interesat, da un pm si discutam

            up, poze in seara asta.
            Last edited by iamagi; 15 March 2009, 11:56. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • #7
              Iata si doua poze cu ele facute astazi de catre mcm022006. mentionez ca nu le-a facut ambelor faruri si ambelor stopuri pentru ca erau greu de scos din cutie.

              farul nu avea becul in el, pentru ca au fost duse la targ si din neatentie, puteau fi luate.







              imi cer scuze pentru postarea lor, dar doar asa mi le ia. sunt prea mari pozele.



              Last edited by iamagi; 15 March 2009, 15:34.
              sigpic

              Comment


              • #8
                up, nu le are nimeni sparte?

                sau nu vreau nimeni sa faca stopuri negre? ar merge si daca le luati pe astea, le pastrati pe ale voastre si treceti la rar


                oferta - > 20% reducere saptamana astapentru cine le i-a pe toate o data.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  hopa sus cu el
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    up. alta ofeta: 10% reducere pentru fiecare produs saptamana asta.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      sus cu ele...
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        sus cu ele..
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Da si mie mesaj privat pentru cele doua stopuri .. sau daca se poate doar cel dreapta . cat mai negociezi din pretul afisat..
                          1.2 TSI

                          Comment


                          • #14
                            Am primit pm...

                            Sus!


                            Va rog, daca vindeti acelai lucru, nu folositi pozele mele.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Acesta se poate inchide. Multumesc.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google