Problema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema

    cand vreau sa uploadez si eu o poza sau orice nu imi merge,ii dau acolo la gestiunea atasamentelor,dau browse bag fisierul care il vreau dar cand ii dau incarca,incarca ala jumate de ora si dupaia imi apare fereastra respectiva alba si dau reload la pagina si o iau de la capat si tot asa

    deci,ma poate ajuta cineva?
    sigpic
    :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

  • #2
    Cred ca ai poza mare ,nu trebuie sa fie mai mare de 3000/3000 .
    sigpic #

    Comment


    • #3
      hmm....ciudat de pe internet explorer merge,de pe mozilla nu prea merge
      sigpic
      :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

      Comment


      • #4
        is mai multe cauze ...de obicei e de la viteza de internet upload destul de mica
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • #5
          Originally posted by bodo View Post
          hmm....ciudat de pe internet explorer merge,de pe mozilla nu prea merge
          La mine este invers,dupa mozilla rupe randurile si cu explorerul stau 1 ora sa incarc o poza !
          LOGAN--> <--TOYOTA

          Comment


          • #6
            Deci pentru poze rezolutia de regula ca la desktop si nu vor mai probleme,upload cat de cat mai rapid si vizualizare pentru altii mai rapida.Nu vad rostul la ditamai poza pe forumOricum de vreo cateva luni folosesc opera si ori m-am obisnuit eu cu el ori imi pare ca merge un pic mai bine ca mozilla.

            Comment


            • #7
              aici cam are dreptare viorel opera parca ar merge mai repede la incarcat poze...de internet explorer sa nu mai zic ..merge deplorabil
              low....&.....slow

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google