Ce Vor De La Loganisti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce Vor De La Loganisti?

    un e-mail primit de ady_p ...


    --- On Sun, 7/6/09, Dacia Logan Romania <Dacia@yahoo.com> wrote:

    > From: Dacia Logan Romania <Dacia@yahoo.com>
    > Subject: ady_p! Esti inactiv pe LoganClub,de ce?
    > To: ******@yahoo.co.uk
    > Date: Sunday, 7 June, 2009, 9:05 AM
    > Salut, ady_p!
    > Am observat ca nu mai frecventati forumul Dacia Logan
    > Romania de ceva vreme,cum putem sa va facem sa intrati din
    > nou ?
    >
    > Nu va tenteaza sa reveniti ?
    >
    > Daca nu va amintiti parola incercati: http://www.loganclub.ro/forum/login.php?do=lostpw
    > Speram sa va revedem
    >
    > Numai bine,
    > Dacia Logan Romania
    > http://www.loganclub.ro
    >


    trimite loganclub de pe yahoo?
    Last edited by skandal; 7 June 2009, 16:07.

  • #2
    adica tu ai 2 usere?)
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #3
      Skandal are un singur user, cred ! Acel e-mail l-am primit eu si mi s-a parut ciudat ca vin de pe yahoo. De obicei, e-mailurile ce-mi vin de pe forum vin cu cristi@loganclub.ro . De asta l-am intrebat pe Skandal daca stie ceva ....
      sigpic
      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

      Comment


      • #4
        keanu .. de cand sunt pe situl singurele clone au fost cu tine si cu domnulK )

        Comment


        • #5
          eu am primit acum ceva vreme spam-uri de la aceeasi adresa (identica aparent) de yahoo cu a mea!

          Comment


          • #6
            Sooooper tare, fishing pe Logan Club ...
            sigpic
            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

            Comment


            • #7
              Eu cred ca un user al acestui forum a luat problema in brate si a trimis mail celor care nu au intrat de mult pe forum. Si-a facut o adresa de mail si a asociat-o cu forumul nostru. Omul a avut intentii bune dar probabil nu a cerut acordul nimanui. Sau poate e organizator de intalniri. Presupun si eu... variante sunt o gramada.
              sigpic

              Comment


              • #8
                cat timp liber sa ai pentru o asa actiune ))
                organizatorul din bucuresti nu cred ca initiaza astfel de actiuni .

                este posibil sa fie ceva automat , dar inca o data ... doar am intrebat daca loganclub.ro are adresa de e-mail pe yahoo.e ciudat din moment ce noi primim e-mail de la cristi@loganclub.ro

                Comment


                • #9
                  Si eu am primit de mai multe ori mail-ul respectiv, de la Dacia@yahoo.com:

                  Salut, JREwing!
                  Am observat ca nu mai frecventati forumul Dacia Logan Romania de ceva vreme,cum putem sa va facem sa intrati din nou ?

                  Nu va tenteaza sa reveniti ?

                  Daca nu va amintiti parola incercati: http://www.loganclub.ro/forum/login.php?do=lostpw
                  Speram sa va revedem

                  Numai bine,
                  Dacia Logan Romania


                  La acel moment, nu numai ca nu eram activ pe forum, dar parola pe care mi-am setat-o la inscriere nu mi-a mai functionat. Prin link-ul respectiv am reusit sa-mi schimb parola de acces si sa intru pe forum si niciun moderator nu m-a avertizat. Poate stie cineva mai multe.
                  The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google