De Ce SoNyKeL Nu Mai Este Oragnizator?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Ce SoNyKeL Nu Mai Este Oragnizator?

    Pun acesta intrebare, dar mie mi se pare strigator la cer ce se intimpla, acest user a dat foarte mult pentru acest forum si se descurca de minune, se implica si rezolva problemele loganclub din Constanta si drept multumire nu mai este organizator, desi din acest punct de vedere nu cred ca mai gasesti asa organizare buna ca la Ct.Asta este rasplata domnule cristi_xp? pentru ce? ca unii organizatori ciripesc din bucataria interna si tu ii ei dreptul de moderare unuia dintre cei mai buni oameni ai tai de pe forum, cu alte cuvinte unii fac si altii trag. Eu si nu sunt singurul te rugam si asteptam un raspuns de la tine si cerem ca userul SoNyKeL sa redevina organizator de intilniri cu drepturi de moderare sau de ce nu chiar moderator.Eu zic ca a facut destule pentru acest forum, chiar merita si ar trebui sa pedepsesti pe cine trebuie.Vrei sa-ti insir aici cite a facut pentru loganclub Constanta si implicit pentru forum? nu cred ca este cazul, ca stii destul de bine.Noi il cunoastem mai bine si de aceea am postat ca sa nu stricam ceva care merge bine, ca asa se intimpla la noi la romani...
    Multa lume, putini oameni...

  • #2
    Indiferent de decizia conducerii LC, la Constanta sony este recunoscut ca organizator de intalniri!!!
    Oricum, eu respect ceea ce a facut Pufosul!
    sigpic

    Comment


    • #3
      nu mai sunt organizator ptr ca am renuntat la aceasta functie. dece? ptr ca mi-au fost luate anumite drepturi , adica drepturile de a citi reporturile. dece? asa am fost pedepsiti toti organizatori. atat timp cat eu nu pot sa vad reporturile pe ariile mele , ce rost mai are sa am o functie ce implica moderarea? plus ca am fost sarit de la promovare a enspea mia oara. constanta nu are nici un reprezentat printre verzi. dece? suntem mai prosti? daia am renuntat la organizare si moderare etc...
      dupa 2ani de cand sunt pe forum mi-sa dat fix nimic...

      ps inainte de sarbatori am cerut ca andi sa devina moderator pe anumite arii sau eu sa raman cu aceleasi arii de moderare si sa devin verde. am fost sariti amandoi la capitolu promovare. asa ca , am zis si pe ct ptr mine e totul sau nimic. asa ca mi-sa dat nimic.

      imi permit sa-mi dau singur quete... poate aici m-am facut mai bine inteles
      Originally posted by SoNyKeL View Post
      andy a zis tot ce era de zis , si asa va fi. vom discuta mai pe larg la intalniri desi nu e nimic de discutat. am ramas organizator raman organizator cat ma vreti si cat mai pot. doar ca am renuntat la statutu de moderator/organizator aici pe forum , statut care imi aduce doar responsabilitati pe care nu mi-le puteam indeplini din cauza altor agarici pusi in functie peste noapte , si nu doresc sa fiu asociat cu acei agarici , sa fiu tras la raspundere ptr greselile lor , dupa tot ce am incercat si tot ce am reusit sa fac ptr LOGAN CLUB in 2ani asa ca vreau totul sau nimic , si pe cat de simplu pare asa si e am primit NIMIC . treaba mea de pe forum aici la aria constanta o face andy iar pe celelalte sectiuni se gasesc repede dornici.

      oricum ce e foarte clar e ca tot ce sa reusit sa reusit cu ajutorul vostru , adica al lui andy si al tuturor care sunt activi si s-au implicat cum au putut in organizarea diverselor evenimente sau chestii , ca inca nu am ajuns la nivelul de evenimente.
      ne intoarcem la liste...

      Last edited by SoNyKeL; 19 January 2010, 14:46.

      sigpic

      Comment


      • #4
        ma scuzati ca intervin...mii de scuze...
        dar din cate stiu eu...nu trebuie sa ceri sa fi verde...fiind un forum privat Xp decide ce si cum.
        Mi se pare absurd sa incepi sa ceri sa fii colorat...
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #5
          da si noua nise pare absurd sa intervii in discutile astea. dar de e forum public si ai dreptul sati dai cu parerea. daca era sa stam dupa cristi xp acum logan club constanta nu stiu daca ma exista. doar ca neam trezit cativa eu hellman si inca 2-3 sa-l tragem pe xpu de maneca sa puna un organizator si la constanta. da pe vremruile alea tu inca considerai fixu o inalta tehnologie...
          Last edited by SoNyKeL; 19 January 2010, 15:07.

          sigpic

          Comment


          • #6
            Mumus, nu sunt avocatul nimanui, dar de unde ai tras tu concluzia ca Sony a cerut ceva?
            El a zis clar: A fost lasat fara drepturi in ariia moderatorilor, asa ca a renuntat la functie.
            Deci... unde a cerut sony?
            sigpic

            Comment


            • #7
              Mai bine nu mai interveneai...poate ia fost promis , te bagi si tu aiurea in seama ca ma faci sa vorbesc urat. Ma bucur ca sony este recunoscut de baieti ca si organizator chiar daca nu mai scrie pe forum , dar parca are dreptate de ce constantenii sa nu aiba un moderator sau macar sa fie ca inainte ca sa-si poate face omul ca lumea treaba. De acord cu bobo sa fie pedepsiti cei care au gresit nu sa se mearga pe spiritul de turma.
              Forza Steaua

              Comment


              • #8
                mumus ai 2.. stai jos si taci ! ...

                Ceea ce au facut baietii astia doi pentru logan club constanta de 1 an incoace ( Sonykel si Andy).. e de nedescris...organizare ca la carte ..mai ales in deplararile care le facem noi ( la un bar / cherhana inafara localitatii ... mers la diverse show-uri )
                Credca jumatate de forum stie ca multumita servicelului Star Service Tulcea si implicarii celor 2 protagonisti de mai sus .. membri din constanta au primit cadouri .. la care nimeni nu se astepta !
                Intotdeauna cand cineva a propus ceva , Sonykel nu a spus NU din prima ... a analizat problema..a luat toate variantele in calcul si deacord cu restu s-a pus in practica !
                Last edited by Loganu; 19 January 2010, 15:14.

                Comment


                • #9
                  oricum invit pe toata lumea sa-si dea cu parearea toti albastri super albastri , verzi si superverzi... dar sa-si dea cu parerea daca au putin habar despre ce este vorba.
                  nu ca mumus care-si mangai kormoranele in parcare , le scobea de zapada si hop sasi dea si el cu parerea de user extra banat si extra clonat...

                  totusi sa nu ne certam sa nu iasa scandal , ptr ca in secunda 2 topicul va fi inchis...
                  Last edited by SoNyKeL; 19 January 2010, 15:17.

                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by andy_x3m View Post
                    Mumus, nu sunt avocatul nimanui, dar de unde ai tras tu concluzia ca Sony a cerut ceva?
                    El a zis clar: A fost lasat fara drepturi in ariia moderatorilor, asa ca a renuntat la functie.
                    Deci... unde a cerut sony?
                    il citez pe sonykel : ps inainte de sarbatori am cerut ca andi sa devina moderator pe anumite arii sau eu sa raman cu aceleasi arii de moderare si sa devin verde. am fost sariti amandoi la capitolu promovare. asa ca , am zis si pe ct ptr mine e totul sau nimic. asa ca mi-sa dat nimic.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • #11
                      in cate stiu eu sonykel a facut cam urmatoarele :
                      banere expuse la dealer , dealerul dacia/renault a participat de 2 ori la intalnirile din constanta , sute de flyere imprastiate cu numele sitului, sute de stickere care au scos in evidenta clubul in sine si situl loganclub.ro , intalniri comune cu dacia club reno club, sonykel a avut grija de membrii din clubul lui si de craciun a impartit cadouri, firma lui particulara a sponsorizat party-ul cu bautura si mancare.
                      participarea clubul constantean la lansarea renault fluence.

                      si multe altele ...


                      dupa parerea mea a fost implicat prea mult in organizarea de club si a facut si face treaba buna la el in constantia nu propun nimic special dar nu sunt lucruri de nebagat in seama ;)

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by SoNyKeL View Post
                        oricum invit pe toata lumea sa-si dea cu parearea toti albastri super albastri , verzi si superverzi... dar sa-si dea cu parerea daca au putin habar despre ce este vorba.
                        nu ca mumus care-si mangai kormoranele in parcare , le scobea de zapada si hop sasi dea si el cu parerea de user extra banat si extra clonat...

                        totusi sa nu ne certam sa nu iasa scandal , ptr ca in secunda 2 topicul va fi inchis...
                        vezi ca eu nu te-am jignit cu nimic...ar fi cazul sa nu mai faci misto de mine,pentru ca nu esti nici amic cu mine nici nimic. Fii macar politicos.
                        loganu ..ai 2 pentru limbajul folosit din pm...esti penibil.
                        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                        Comment


                        • #13
                          ...despre organizatorul de intalniri,este imperativ necesar sa aiba acces la reporturi deoarece acolo,printre altele,se aduc si circumstante atenuante asupra unor useri reportati,pasibili de sanctiuni,iar organizatorii sunt cheia deoarece fiecare isi cunoaste membrii comunitatii locale loganclub.
                          Ce s-a facut de ceva timp incoace,caci SoNyKeL nu a fost singurul,ciuntirea accesului la anumiti organizatori care deranjeaza si transformarea lor in strutzo-camile albastre deschis nu este foarte in regula...se putea pur si simplu stergera totala a atributiilor precum si a functiei,iar restul hotarau membrii grupului local respectiv.
                          Treaba cu datul din casa...hmmm ce sa zic...e o chestie care nu ar trebui sa se intample si pe SoNyKeL nu il vad facand asta...cine stie care au fost motivele.
                          Treaba cu promovarea...eheee...pai aici nu prea se face pe baza de cerere,pur si simplu,ma mira ca SoNyKeL nu stie asta,aici promovarea se daruieste pe anumite criterii,nu alea din regulament bineinteles,chit ca mari avantaje nu iti aduce,poate ceva dureri de cap si senzatia ca esti ala care arde cu nuiaua...dar mai bine nu discutam treaba asta
                          Si eu m-am mirat ca SoNyKeL nu mai e organizator dar am crezut ca asa a ales el din motive pur personale (timp sau alte treburi...)...sper sa nu sughita la cat l-am pomenit in postul meu
                          Oricum viitorul threadului astuia suna promitator...ceva sanctiuni,inchideri si deschideri,stergeri de posturi,interventii de verzi chiar si unul rosu,posibila stergere pe motiv de flame...

                          Comment


                          • #14
                            -Fratilor e chiar strigator la cer ... acum ca stiu "motivul"... nu mi se pare normal deloc, aici este vorba de ceva "frumos mirositor", daca lui Pufi si Andi li s-a intamplat asa ceva e clar: ma astept maine-poimaine sa vina sa ne dea "ordin"- eu stiu ce infumurat sa dau stickeru' jos, sau eu stiu ce ... "de parca ar fi vre-un injector de diesel si fara el vai nu-mi mai merge masina... sti-ti ce fac eu cu injectorul stricat?...: pun unul nou" si plec mai departe...
                            -Normal ar fi trebuit sa se tina cont de tot si toate dar nu domnule la noi e specific ROMANESC... cade cine de fapt ar trebuie sa urce...
                            -Si daca ar conta: " eu sunt pentru inverzirea lui Pufi si avansarea lui Andi - baietii astia chiar merita " au facut mai multe decat multi altii ... HAI LOGANcCONSTANTA

                            Comment


                            • #15
                              1.bobo nu mai tu puteai deschide un asemenea thread in care sa faci flame ,dupa ce ca arunci 2 posturi pe luna te-ai trezit sa comentezi fara sa cunosti situatia.
                              2.sonykel nu mai e organizator din cauza ca a renuntat la asta,timp in care streulea a incercat cateva zile la rand sa il convinga sa nu renunte .
                              3.ca sa fii promovat mai sus trebuie sa fie ceilalti de acord cu asta,de aceea exista doar o sectiune pentru moderatori,mai mult nu comentez pentru ca nu vrea sa dezvolt subiectul si nici sa denigrez pe nimeni .
                              4.nu a zis nimeni ca nu recunoaste meritele lui ,dar a fost alegerea lui sa renunte ,nu l-a dat nimeni afar.
                              5. cu asta se inchide,imi cer scuze dar nu tolerez flameurile ...daca avea sa imi spuna ceva putea sa imi spuna pe messenger, nu sa ne spalam rufele in publi.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google