Unde Gasesc Si Eu Lista Cu Toti Memebrii Inscrisi In Logan Club Ploiesti ?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unde Gasesc Si Eu Lista Cu Toti Memebrii Inscrisi In Logan Club Ploiesti ?

    Unde gasesc si eu lista cu toti memebrii inscrisi in Logan Club Ploiesti ? .. ma intereseaza deoarece vreau sa le trimit la fiecare un PM , ca sa imi trimita datele lor de contact .. ca nu am decat vreo 28 in telefon ..
    Astept indicatii .. mersi frumos .. si sper ca am postat unde trebuie ..

    Si mai ma intereseaza inca o chestie .. cum sa fac si eu un sondaj pe forumul LCP .. ca as vrea sa se voteze fotograful clubului .. ca avem vreo 2 baieti care fac poze de obicei .. si stii daca dai o functie omului se straduieste mai mult ..
    Last edited by MihaitzaMCV; 21 February 2010, 20:06. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    Ai 568 de posturi, si inca nu stii cum sa utilizezi forumul?
    Aici ii ai pe cei care au facut cere si s-au inscris in LC Ploiesti. Daca Vrei sa ii cauti pe toti utilizatorii care sunt din Ploiesti, foloseste din lista de membri, cautarea avansata pentru orasul tau.
    Restul ii vezi la intalnire..posibil sa fie si unii care nu frecventeaza forumul.
    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

    Comment


    • #3
      Aici gasesti lista cu cei din Ploiesti...daca vrei adresele lor de email da-i un mesaj privat lui CristiXp.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Originally posted by cristi3775 View Post
        Ai 568 de posturi, si inca nu stii cum sa utilizezi forumul?
        Aici ii ai pe cei care au facut cere si s-au inscris in LC Ploiesti. Daca Vrei sa ii cauti pe toti utilizatorii care sunt din Ploiesti, foloseste din lista de membri, cautarea avansata pentru orasul tau.
        Restul ii vezi la intalnire..posibil sa fie si unii care nu frecventeaza forumul.
        Imi cer scuze ca nu am dexteritatea ta .. eu sunt mai incet la minte un pic ..
        Si acum vorbind serios .. puteai doar sa imi explici .. nu sa ma iei la misto .. scumpule ..

        Si apropo .. cred ca nici tu nu stii unde sa cauti .. ca acolo unde m-ai trimis tu chiar nu am ce sa vad .. dar am avut noroc cu Sibianul care e un baiat valabil ..

        Multumesc frumos Valeriu , dar am rezolvat .. threadul poate sa fie inchis .. asta daca nu ajuta si pe altcineva ..
        Last edited by MihaitzaMCV; 22 February 2010, 17:44. Reason: Automerged Doublepost

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google