Nu Merge Forumul

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Eu am probleme si cu opera!
    Ratacit in spatiu...

    Comment


    • #32
      aceeasi problema o am si eu...nu merge intotdeauna.
      spune ca nu gaseste serverul.
      Nobody is perfect. I am nobody.

      Comment


      • #33
        Am RDS si merge foarte bine.
        La cezar o merge sau ii da warn?

        Comment


        • #34
          Acum vad ca merge bine,mai vedem maine.


          Ionut,imi place avatarul tau...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #35
            La mine merge fara probleme. La serviciu pe Vodafone nu au fost probleme deloc, acasa in RDS am trecut in hosts ip-ul si gata. Merge si mult mai repede, nu mai interogheaza dns-ul sa vada ce ip are loganclub. Vedeti ca unii provideri chiar daca se numesc XY au net tot de la RDS, asa ca pana isi fac update in cache-uri (desi ar cam fi trebuit de acum) folositi fisierul lui CristiXP. Plus un Flush DNS si o stergere de cookies si cache ar trebui sa rezolve problema.
            Daca cuiva nu ii merge nici cu hosts-ul modificat cum a spus XP, sa nu fie o problema de rutare spre ip-ul serverului de catre providerul vostru.
            Relativ off-topic, buba cu Go to last post se poate rezolva?

            Comment


            • #36
              @tweety: mere suficient de bine. Nu mai face off-topic.

              Comment


              • #37
                Originally posted by nsa View Post
                La mine merge fara probleme. La serviciu pe Vodafone nu au fost probleme deloc, acasa in RDS am trecut in hosts ip-ul si gata. Merge si mult mai repede, nu mai interogheaza dns-ul sa vada ce ip are loganclub. Vedeti ca unii provideri chiar daca se numesc XY au net tot de la RDS, asa ca pana isi fac update in cache-uri (desi ar cam fi trebuit de acum) folositi fisierul lui CristiXP. Plus un Flush DNS si o stergere de cookies si cache ar trebui sa rezolve problema.
                Daca cuiva nu ii merge nici cu hosts-ul modificat cum a spus XP, sa nu fie o problema de rutare spre ip-ul serverului de catre providerul vostru.
                Relativ off-topic, buba cu Go to last post se poate rezolva?
                am inteles ca zilele astea a fost ceva problema de la RDS .Sa vedem zilele urmatoare ce se intampla .
                Aia co go to last posts mai ramane deocamdata .
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #38
                  si eu am intampinat aceasta problema chiar azi

                  Comment


                  • #39
                    eu am avut problema asta cand intram de la munca,unde este romtelecom...de acasa(RDS) inca nu am avut probleme

                    Comment


                    • #40
                      La mine nu merge ' mergi la ultimul post' ma duce la primul.
                      Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                      Comment


                      • #41
                        Romtelecom si vodafone nu merg ambele cand apare prolema.

                        Comment


                        • #42
                          mai intampinati problema ca nu gaseste serverul acum ?
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #43
                            cand nu mergea forumul..nu mergea nici pe rds,nici pe romtelecom,nici pe explorer,nici pe google chrome,nici pe mozzila,nici pe altceva...

                            acum e ok..si pozele se incarca mult mai rapid.
                            Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                            Comment


                            • #44
                              Acum o ok,vad ca merge.
                              Multumim.
                              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                              Comment


                              • #45
                                Mergi la 'ultimul post' tot nu functioneaza
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google