Sectiune Noua In Forum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sectiune Noua In Forum

    salutari la toti.
    am observat in ultimul an ca sunt sau "apar" diverse persoane care organizeaza, co-organizeaza sau doar sustin diverse evenimente auto: curse, show-uri, expozitii, altele.
    ma gandeam daca nu ar fi oportuna aparitia unei sub-sectiuni a forumului destinat in mod exclusiv acestor evenimente. Un bun exemplu ar fi doua evenimente din Timisoara (tim tuning show) si Arad (BWE tuning) care au fost mediatizate insuficient printre membrii si pe sectiuni pe care nu toti le citeau.
    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

  • #2
    O rugaminte si intrebare catre Moderator: nu se poate la sectiunea MY RIDE sa se faca o sectiune pentru MCV-uri? Ne-am mai documenta si noi si ne-am uita sa vedem ce au mai schimbat altii dar trebuie sa cauti peste tot ca sa gasesti.

    Comment


    • #3
      oare se face si un forum DUSTER CLUB???

      Comment


      • #4
        Originally posted by bubu_vasile View Post
        salutari la toti.
        am observat in ultimul an ca sunt sau "apar" diverse persoane care organizeaza, co-organizeaza sau doar sustin diverse evenimente auto: curse, show-uri, expozitii, altele.
        ma gandeam daca nu ar fi oportuna aparitia unei sub-sectiuni a forumului destinat in mod exclusiv acestor evenimente. Un bun exemplu ar fi doua evenimente din Timisoara (tim tuning show) si Arad (BWE tuning) care au fost mediatizate insuficient printre membrii si pe sectiuni pe care nu toti le citeau.
        sa zicem ca eu sunt mai egoist , nu doresc sa pun in 10 locuri " laudele " clubului bucurestean , ah ! da ! cele omise de tine , si care nu se vad ... ;)

        sub forum la sub forum la sub forum ...

        Comment


        • #5
          nu prea inteleg eu ce vrei sa spui, dar ma gandesc ca oricum nu prea conteaza. nu stiu despre ce laude ar fi vorba avand in vedere ca nici unul dintre cele doua nu a fost organizat de vreun membru LoganClub. Daca unii au probleme cu, sau simt nevoia de a fi ridicati in slavi e problema voastra si a lor, dar observ ca devine o moda la unii de a face asta iar la altii de a contesta lucrul asta. Iar pe de alta parte unii prefera ca in loc de a discuta unitar pe un subiect, sa isi deschida propriul thread de discutii despre lucrul acela. E dreptul lor, dar nu e normal. In concluzie, dincolo de orice interpretare personala subiectul e inca supus dezbaterii.
          Si pentru a nu intelege unii aiurea subiectul discutat va exemplific: la Tim Tuning s-a vrut sa se faca o zona reprezentata de LoganClub. Din cauza ca s-a aflat prea tarziu de acest eveniment masina care a reprezentat LC Arad a fost un ... matiz. Daca evenimentul era postat intr-o sectiune usor de reperat in mod sigur altfel era "prezenta".
          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

          Comment


          • #6
            bubule se pare ca ignoranta si mandria te cam caracterizeaza , uite ca fapt divers in primul rand pot spune ca am expus o parere si nu am incercat sa contrez ,asa cum interpretezi , ceea ce ai scris tu.

            nu prea inteleg eu ce vrei sa spui, dar ma gandesc ca oricum nu prea conteaza. , urate vorbe ... pot respectos sa te salut in felul meu caracteristic dar cred ca am mai mult obraz ...

            cat despre faptul ca la un show auto a fost un matiz care a reprezentat LCA nu pot spune decat " HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA " tu glumesti ? hai nu ! spune ca nu este adevarat !!! pai ORGANIZATORUL ala verde si frumos de ARAD ... ce facea? curata matizul ? )))

            nu mai comentez mai departe , nu are rost , am treaba mea pe bucuresti acolo unde la show-uri auto apar masini autohtone , gen logan .. sau logan .. aa da ! logan ...

            Comment


            • #7
              Dar de ce trebuie oare sa lauzi LCB, era vorba doar derspre o informare, sa stim cine organizeaza un eveniment, in ce data si locatia, nu a fost vorba in nici o secunda de laude si alte cele. Poate daca si altii stiau de acel show unde LCA a fost reprezentat de un matiz erau si alte masini (loganuri) care puteau reprezenta clubul.
              Puteai si tu sa te exprimi un pic mai clar, nu sa ne lasi sa incercam sa intelegem ce ai vrut sa spui.

              Comment


              • #8
                eu spun fapte concrete ...
                nu are rost sa faci un sub forum la sub forum si asa mai departe ... daca modalitatea de informare nu este buna , atunci clar nimeni nu o sa stie de " eveniment " .... dar cine oare va sta sa citeasca pe forum sa caute un subforum in care se descrie ceea ce deja se face in " intalniri nationale " si pe fiecare oras in parte ... de ex. subliniam si faptul ca fiecare oras trebuie sa se organizeze si sa faca acel eveniment reprezentativ zonei in care se desfasoara , nu vad practic faptul ca eu ca bucurestean , in cazul de fata , o sa stiu de un eveniment in Arad ... mai mult decat atat , se poate proceda clar si se vede un real succes in " cupa VSS " , unde modalitatea de informare si motorasele au functionat foarte bine ... eu si dsign am facut ca acel eveniment sa fie mediatizat in bucuresti ... de unde si inscrierile.

                cat despre ce spunea bubu despre evenimente organizate sau nu de membru logan club .. conteaza? faptul ca ai pe cineva acolo si faci o inscriere ca organizator si alergi pentru asta , unde mai pui ca poti vorbii cu organizatorii din alte orase ( lucru care nu se prea practica ) , cam asa vad eu lucrurile . nu avem cum sa privim la fel si tine de firea omului , dar nici aroganta nu rezolva nimic .

                cat despre laude am diploma cu "skandalagiul laudarel " , se justifica

                Comment


                • #9
                  Ideea cu mediatizarea unui eveniment unde ar putea participa cel putin un membru loganist este foarte buna, dar, nu vad nici eu utilitatea deschiderii unui subforum, si mai ales la sectiunea administrativa!
                  Cel mai bine, ar fi ca acel eveniment, sa fie prezentat la sectiunea " INTALNIRI NATIONALE", unde forumistii s-au obisnuit sa vada tot felul de evenimente care se desfasoara la nivel national, atat cele care tin de Logan Club, cat si altele. ( slalomul de la Sibiu , cupa VSS ) Sau, pe sectiunea locala a respectivului oras.(dar atunci e mai putin cunoscuta)
                  Si, foarte important ar fi, ca cel care mediatizeaza respectiva competitie sau manifestare, sa aiba legaturi cu organizatorul /organizatorii , pentru a putea da detalii!
                  Deci, concluzionand, daca e sa facem mediatizare, s-o facem la locul ei, si mai important, la faza asta, ar trebui mobilizati organizatorii de intalniri pentru a da sfoara in orasele lor!
                  Parerea mea!
                  aham......Restul e LOGAN


                  http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                  Comment


                  • #10
                    se pare ca nu m+am facut inteles de nici o culoare ... poate e vina mea.
                    Sa incerc din nou: vroiam sa propun deschiderea unei sub-sectiuni a forumului denumita ceva de genul "Evenimente auto" si sa fie in sectiunea "Lucruri generale" nu in cea administrativa sau a intalnirilor nationale pentru ca nu are nici o legatura cu intalnirile nationale. Topicul asta s-a deschis aici pentru ca e decizie administrativa daca se vrea sau nu sa se faca.

                    CITAT:"bubule se pare ca ignoranta si mandria te cam caracterizeaza , uite ca fapt divers in primul rand pot spune ca am expus o parere si nu am incercat sa contrez ,asa cum interpretezi , ceea ce ai scris tu.
                    "nu prea inteleg eu ce vrei sa spui, dar ma gandesc ca oricum nu prea conteaza" , urate vorbe ... pot respectos sa te salut in felul meu caracteristic dar cred ca am mai mult obraz ..."

                    sa lamurim problema: am spus ca nu inteleg ce ai scris acolo (nici acum nu inteleg) dar faptul ca "oricum nu conteaza" se referea la mine si nu la tine. Adica oricum nu conteaza daca am inteles eu ceva din ce ai scris tu, pentru ca subiectul inca e deschis.

                    Si ca sa ma argumentez inca o data: mi se pare anormal ca aducerea la cunostinta membrilor clubului a unor evenimente auto organizate sau nu de catre LC sa fie facuta pe threaduri de intalniri locale, nationale sau prin alte locuri, asta in cazul in care se doreste participarea sau informarea membrilor LC.
                    Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                    Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                    Comment


                    • #11
                      Sustin ideea lui bubu_vasile
                      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                      Comment


                      • #12
                        si eu sustin propunerea lui bubu deorece nu tot timpul am chef sau timp sa ma informez din atatea sectiuni ale fiecarui oras . asa e simplu te intereseaza sa vezi ce evenimente se tin si unde , accesezi si ai informatia cautata .
                        :love5::love5: :sofer1: :majesty2:

                        Comment


                        • #13
                          ''Evenimente Auto (precedat de) Raliuri, Souri Auto, Curse legale, etc etc''. Ha...? cam asa ceva? Deci nebuneli d-astea.
                          Poate fi o metoda mai buna de informare mai rapida a userilor (trebe pus undeva bine, sa dai cu nasu de el), dar sa nu se renunte la dat si sfoara-n tara de catre organizatorii de intalniri si (poate) moderatori si cine se mai ocupa de treburile astea (ca la evenimente nu prea se ocupa organizatorii cum trebuie de asta, eu poate nu ''sap'', desi poate as veni/participa, si pana acum n-am primit nici un PM cu referire la evenimente de genu).

                          Comment


                          • #14
                            E o idee buna,sectiune la Lucruri generale(nu a zis nimeni subforum...nu stiu de ce s-a format ideea asta),moderata permanent(s-ar putea sa fie nevoie ),unde sa se mute si "Cupa VSS" si evenimentele de gen,astfel ca la Intalniri nationale si fie chiar numai pentru intalniri loganclub.

                            Comment


                            • #15
                              Cred ca de informare ar trebui sa se ocupe organizatorii locali... de asta sunt verzi... nu de dragul de a da bine pe forum. Din punctul meu de vedere organizatorii ar trebui sa comunice intre ei... pe mess... la telefon, etc si sa puna lucrurile in miscare... de aici mai e doar un pas pana la a ajunge la urechie eventualilor participanti/spectatori.
                              In concluzie, sustin ideea lui skandal ( si nu pentru ca sunt din Bucuresti).
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google