Nelamurire Nr. De Postruri.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nelamurire Nr. De Postruri.

    Am si eu o nelamurire (a nu se citi problema). Azi la ora 21:00, aveam 2067 de postruri. La 00:20, ajung acasa si vad ca am 1966 de posturi...
    S-au sters 100 de posturi de-ale mele, am scris ceva ce nu trebuia pe undeva?
    Multumesc.
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

  • #2
    Ori s-a facut un back-up la forum...ceea ce nu cred ca trebuia sa ne logam din nou,ori moderatorii isi fac treaba ca nu au de cine sa se ia.
    Si eu sunt in situatia asta si nu e pentru prima data.
    Probabil "off-topic".

    Comment


    • #3
      Cred ca s-a facut putina curatenie,si eu am pierdut vreo cateva .
      LOGAN--> <--TOYOTA

      Comment


      • #4
        si eu am pierdut si nu stiu ce se intampla, cine si de ce le sterg...nu stiu!
        lipsa text

        Comment


        • #5
          de exemplu sterge un anunt vechi care acum este inchis unde ai adunat 10 posturi...e normal sa il elimine la un moment dat!cu siguranta unul din moderatori a facut curatenie!

          Comment


          • #6
            Si eu am pierdut aproape 100 de posturi dar nu conteaza!

            Comment


            • #7
              nu vreau sa fiu rau...dar ce asa mare tragedie ca am pierdut niste posturi ... se pot recupera )
              Credca toti avem -100 de posturi ... asta ne face mai dependeti de forum

              Comment


              • #8
                Originally posted by radu2008 View Post
                Si eu am pierdut aproape 100 de posturi dar nu conteaza!
                unde ai pierdut posturi ? la pocker sau babaroase ?

                Comment


                • #9
                  voi n-aveti alta treaba? pe cine credeti ca intereseaza cate posturi avem fiecare? oricum, nu se dau premii si fiti siguri ca nu s-au sters decat de pe la anunturi, cafenea, rapoarte, etc. la cafenea din cate stiu nu se contorizeaza, insa la anunturi, posibil. poate de-acolo diferenta.
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    uite exemplu la Seba , avea 8.456 de posturi si ia scazut la 8.143 de posturi , e asa de suparat incat vrea sa se retraga de la moderare

                    Comment


                    • #11
                      CataFOF in afara sa postezi off-topic mai faci altceva?
                      Propun closed!
                      Sau ar trebuii facuta o sectiune separata unde sa se mute subiectele vechi si neimportante pentru noi astia care tinem la propriile mesaje!

                      Comment


                      • #12
                        tinere cetatean , ai ganduri de moderare ? dute pe My ride-uri , acolo te simti tu bine...

                        Comment


                        • #13
                          alooo! catalinilor, ia terminati voi cu ironiile. hai, la munca, lasati offtopicul pt moderatori
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            propun sa nu se mai contorizeze posturile sa multumiti pe toti

                            glumeam )

                            chiar asa, ce treaba are numarul de posturi ?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #15
                              Ho bre! Nu sariti ca nu arde.
                              Eu doar eram curios sa vad daca am postat aiurea pe undeva, atata tot.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google