Anunt Neaparut

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anunt Neaparut

    Ma adresez la un moderator:cat timp va este necesar ca sa verificati si aprobati sa apare un anunt,care am trimis spre validare in jurul orei 11,astazi inainte de masa???
    Acum ceasul este 16.45,si anuntul meu inca n-a aparut...

  • #2
    miscati`va ma mai repede ;))
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      te rog sa ne scuzi sefu', unii dintre noi au si o viata personala. dar salarul ala cand intra? a trecut de jumatatea lunii!

      anuntul tau a fost sters la ora 13, motiv: nu corespunde cu regulamentul. e o baterie second, ataseaza o poza, obligatoriu. stiu suntem comunisti.
      uite si conditiile pentru aprobarea unui anunt ****************- regulament anunturi -*****************
      Last edited by crististreulea; 28 September 2010, 17:00.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        Eu cand ziceam ca moderatorilor le-a taiat 25%, nu m-au crezut ...

        Comment


        • #5
          Poate trebuia sa il anuntati pe om ca nu este in regula cu anuntul...chiar si un avertisment acolosha ...era totusi un semn si astfel era lamurit.

          Comment


          • #6
            @crististreulea-in primul rand nu sunt ,,sefu"pt.dvs.Va rog sa lasati aroganta si cinismul,intrebarea a fost foarte serioasa.Imi cer scuze ca nu am fost mai atent si nu am citit regulamentul inainte.In legatura cu viata dvs.personala,nu cred ca va obliga cineva sa fiti moderator,iar salariul care asteptati (visati)de la acest forum-sau de la utilizatirii care au de gand sa puna un anunt-nu cred ca este problema mea.Habar n-am cine sunteti,cati ani aveti,dar va spun:nu stiu cine v-a pus moderator,dar aveti o mare lipsa:respectul fata de colegii de forum.Si da,avea dreptate userul Philllu,puteati sa ma anuntati ca anuntul nu este corect...dar asta este,sunteti un om ocupat(stiti-viata personala)...in fine,nu merita sa pierd timpul cu dvs.Si sa stiti ca in caz ca ma provocati,nu o sa raspund,eu am inchis acest subiect.Moderati linistit mai departe...

            Comment


            • #7
              loganciuc...pana intra celalalt moderator sa iti raspunda "acuzatiilor" va raspund eu...acel post a fost adresat postului anterior...daca vroia sa vi se adreseze dvs scria inaintea postului numele dvs.
              si 2...cand v-ati facut cont pe forum ati bifat o casuta cum ca ati citit regulamentul...chiar l-ati citit sau doar v-ati facut?...va scriu fara aroganta si cinism.O seara excelenta.
              valeriu.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Asa este.I-mi cer scuze de la moderatorul crististreulea.

                Comment


                • #9
                  imi ... poate
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    loganciuc: da, partea cu sefu era adresata administratorului forumului. m-am gandit pentru un moment ca ai putea intelege gresit, desi din partea cu salarul iti puteai da seama ca nu iti este adresat tie raspunsul.
                    nu ai fost anuntat ca anuntul nu este ok deoarece se sterg pana la 80% din anunturile zilnice doar din cauza ca nu corespund din varii motive.
                    atata timp cat un anunt nu corespunde, insemna ca acel vanzator/cumparator nu a citit regulamentul. de exemplu la anuntul tau, din primele 5 posturi, in 4 se va cere poza si stim asta din experienta. incercam sa eliminam posturile de acest gen.
                    acum te intreb eu pe tine, merita timpul pierdut pentru a da explicatii ficarui user in parte ca a gresit anuntul? iti spun tot eu, nu.
                    daca userul vede ca a pus de inca de vreo doua ori anuntul si nu s-a aprobat, contacteaza un moderator si intreaba ce se intampla de nu ii apare anuntul si da, atunci ii explic.
                    dar cand apare nea ixulescu si te ia cu expresii e genul "am pus anuntul la ora 11 si e deja ora 16, cat va ia sa aprobati un anunt?", crede-ma ca nu iau in serios acea intrebare si mi se apleaca de dat explicatii.
                    probabil acum apar ca un arogant nesimtit prin acest raspuns, te asigur ca nu e asa.

                    Cristi_Xp: sefu, vreau marire de salar
                    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                    Comment


                    • #11
                      cristi, treci pe pm daca nu iei ban ca esti off
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • #12
                        @loganciuc: eu sunt nesimtitul de nu ti l-a aprobat si nici nu ti-l va aproba. De ce? Simplu: ai indrazneala de a cere pe o baterie SH, pret cu 50 ron mai mic ca una noua.
                        Aici nu se face bisnita. Vrei bisnita, du-te pe alte forumuri.

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google