Problema Anvelope1.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Si eu folosesc opera, si am aceeasi problema cu anvelope1.ro

    Comment


    • #17
      mama lor de reclame .era chiar enervanta ..multumim ca ai scoso xp-ule .la mine cum deschideam pagina se deschidea si reclama.Bine ca am scapat de ea.enervanta rau.
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #18
        Eu sunt din cei ce au probleme cu Mozila. Uneori nu-mi da voie sa intru pe forum, pur si simplu se inchide de tot desi pe alte site-uri merge. Cu Chrome nu am problema asta.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • #19
          La tine cred ca trebuie Format C: ))))
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • #20
            Bine ca ati scos porcaria aia de reclama , chiar am vrut sa sesizez si eu adminu acestui forum, eu folosesc Chromu si de fiecare data cand deschideam o pagina si treceam cu mouse-ul peste reclama aia se deschidea si trebuia sa o inchid cu X , ff enervant !!!! Multumesc se pare ca s-a rezolvat !!!

            PS: iar aia rosie cu anvelopele sau cu ce naiba mai era , ramanea "always on top" peste poze daca dadeam click sa le deschid mari .
            sigpic

            Comment


            • #21
              si eu tot cu mozilla defilez si nu am nicio problema!

              Comment


              • #22
                Mda..acuma daca dau clic cumva, din greseala, alaturi de subiect, ma trimite direct pe anvelope!Ptr mine a inceput sa devina o antireclama....
                Chiar nu se poate face nimic?
                Cand e vorba de bani, toti suntem de aceasi religie...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by bogdan_1984 View Post
                  am postat si un link ca sa intaresc ce am spus putin mai sus.

                  http://internet-browser-review.toptenreviews.com/
                  ce nume dedicat are browserul de pe pozitia 7

                  Originally posted by derbedeu View Post
                  Mda..acuma daca dau clic cumva, din greseala, alaturi de subiect, ma trimite direct pe anvelope!Ptr mine a inceput sa devina o antireclama....
                  Chiar nu se poate face nimic?
                  Mozilla Firefox te scapa de problema asta.
                  Last edited by sinx; 11 December 2010, 16:23. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    cred ca s-a rezolvat
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #25
                      Ma dispera reclama de la Bankpost...de cate ori trec cu mousele peste ea se deschide
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        si pe mine ma enerveaza, cand nu mai suport deschid messengerul si trag niste injuraturi unei anumite persoane
                        in principiu incerc sa evit sa trec cu mouseul pe mijlocul browserului
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • #27
                          folosesc mozila si azi nu stiu pe ce am apasat...ca doar pe acest site s.a marit scrisul...cum il aduc la starea initiala??
                          Attached Files
                          __________________
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ia joaca-te putin cu o combinatie [CTRL & SCROLL +/-] sa vezi ce iese
                            Si pe guagal chrome si pe I Explorer...
                            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

                            Comment


                            • #29
                              multumesc!! ;)
                              __________________
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google