Topic Neaprobat/neapărut A 2-a Oară

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Topic Neaprobat/neapărut A 2-a Oară

    Salutări!
    Este a 2-a oară când încerc să postez un topic la bursă și nu a apărut nici acum. poate să-mi zică cineva care este problema?
    Ms. frumos!

  • #2
    ce ai postat ?
    sigpic #

    Comment


    • #3
      Un topic de vânzare a unui dvd player e-boda pe care l-am postat la anunțuri care nu au legătură cu mașini.

      Dacă mi-ar putea răspunde cineva ar fi OK.
      Last edited by lostboy; 29 March 2011, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        daca ai cetit regulamentul si ai parcurs intocmai pasii,iar la urma ai scris ca esti de-acord ii ok,dar daca nu a aparut inseamna ca ai gresit poteca ,deci date de contact, pret ,imagine si un enunt pe masura fara limbaj de mirc sau mess si normal trebuia sa apara ........asta in cazul fericit cand ai o conexiune ffoarte buna .
        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

        Comment


        • #5
          Toate acestea au fost trecute în enunț. Se poate verifica. Asta pe lângă faptul că nu toți au inclus în anunțul de vânzare textul cu acordul privind regulamentul. Și nu toți au toate datele care le-ai zis tu. Și, ce treabă are conexiunea mea cu postarea unui anunț nu-mi dau seama. Nu ”urc” vreo serie TV ca să am nevoie de cine știe ce bandă - totuși nu postez ”de pe” un modem usb.

          LE: Și da, am CETIT regulamentul.

          Comment


          • #6
            ca sa nu mai fi suparat, o sa te ajut eu, pune aici textul care vrei sa apara si eu o sa deschid topicul in numele tau
            eu am deschis catva topicuri si nu a fost nici o problema, poate ai gresit undeva, oricum, pune textul, si sa nu te sperii, poate dura si cateva ore pana apare
            sigpic

            Comment


            • #7
              Fa un thread nou care sa contina: poze, detalii, pret.
              Ti-l aprob eu ca sunt logat.
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google