Topic Bursa

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Topic Bursa

    O nelamurire am si eu.
    Pot afla macaar motivul pentru care nu a fost aprobat topicul postat de mine la bursa ieri dimineata? Ce nu a fost in regula?
    Multumesc.
    GL-22-TOF

  • #2
    Salut! Ceea ce vinzi: E vorba de mai multe bucati sau doar reperele mentionate? Daca e vorba de o vanzare "profi", se percepe o taxa (iei legatura cu Cristi_XP), daca sunt doar reperele mentionate, ti-l aprob eu.
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • #3
      E vorba strict de reperele mentionate. Nu fac afaceri cu piese, nu am de unde.
      Chiar am specificat parca la sfarsit ca nu am si nu pot face rost de altceva decat ce e mentionat acolo.

      Foarte prompt raspunsul, apreciez.
      GL-22-TOF

      Comment


      • #4
        Ok, hai ca te rezolv
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • #5
          Si mie mi se pare ca dureaza mult pana se accepta thread-urile de la Bursa. Spre ex, daca vrei sa mai modifici ceva, adios. Il gasesti dimineata si te rogi sa nu-ti fi adus aminte ceva.

          Daca e vorba doar de atat, ma ofer voluntar sa verific thread-urile si sa le accept. Vreti?

          Comment


          • #6
            MyKe daca aveai macar bunul simt sa citesti regulamentul de bursa , ai fi vazut acolo ca topicurile fara poza si fara pret nu se aproba .
            In concluzie , ai postat ca sa te gasesti in treaba .
            tu ai scris : Pretul il faceti voi
            Deci inainte sa ne propui o metoda de a ne ajuta , ai putea sa ne ajuti prin a citi regulamentul si a respecta regulile .
            Last edited by Cristi_Xp; 26 August 2011, 22:38.
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google