Cum Scap De Aceasta Reclama?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum Scap De Aceasta Reclama?

    pe mai toate threadurile forumului imi apare reclama aceea cu masina de spalat, trebuie sa citesc primul post pe bucati, deoarece o inchid, ramane mica pentru cateva secunde, apoi isi revine la forma initiala, e foarte enervanta, ce pot face sa nu.mi mai apara?
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    reclama se activeaza cand treci cu soricelu peste ea vezi ca are un x jos in dreapta, dai pe el si dispare.........momentan

    Comment


    • #3
      nu dispare definitiv, se face mai mica, si daca din greseala dau iara cu, cursorul peste ea, revine la forma initiala, e foarte enervanta
      ps: na ca mi.a aparut si pe threadul asta
      sigpic

      Comment


      • #4
        Admin-ul cred ca te-ar lamuri mai bine sau vreun moderator,dar nu stiu ce s-ar putea rezolva.Vezi tu,reclamele astea au si ele rostul lor.Ca pe noi,muritorii de rand,ne deranjeaza e alta treaba.Dar cred ca tu stiai lucrurile astea deja,nu?
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #5
          binenteles, ca stiam, ca si in televiziune si radio, reclamele aduc bani, dar cel putin sa o mute putin mai sus sa nu se mai deschida pana la nivelul primului post
          sigpic

          Comment


          • #6
            Si pe mine m-a deranjat de cateva ori,dar,am grija sa nu mai dau cu mouse-ul pe ea.
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #7
              incearca sa instalezi ceva add blockere .
              nu vreau sa fiu rautacios ,dar chiar nu`mi pot inchipui ce ai putea sa cauti cu mouseul in partea aia de cateva ori in timp ce citesti un thread decat daca invarti mouseul in toate directiile. Daca nu dai click pe ea nu revine inapoi . Se activeaza doar din cauza ca esti cu mouseul peste ea , lucru care zic eu ca se poate evita destul de usor .Daca zici ca se deschide din nou dupa ce o inchizi ,problema e undeva de la tine din browser.
              Last edited by Cristi_Xp; 16 July 2011, 11:41.
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                nu se redeschide decat daca dau cu cursorul peste ea, dar atat timp cat ajuta forumul poate ramane asa, sti vorba romanului, "las.o ma ca merge asa"
                nu mai stau sa instalez fel si fel de blockere, din punctul meu de vedere thread.ul se poate inchide.
                ps: multumesc pentru promptitudine!
                sigpic

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google