Solicitari catre moderatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristi_Xp View Post
    de la serverul de mail,care nu e pe hostingul asta,ca e ceva limitare ...
    Patroane, schimba serverul/firma de web hosting sau treci pe alt abonament, doar iti permiti, site-ul si forumul merg bine, vizitatori sunt, reclame la fel. Vezi ca pierzi clientii daca nu reactionezi.
    Last edited by sheehan; 24 September 2008, 15:41.
    Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

    Comment


    • icspe, ai dat de unu' care se pricepe. Asculta-i sfatul si intreprinde ceva. Adevaru-i ca merge tot mai greu forumul...
      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

      Comment


      • Dupa ce postati puteti sa dati "panoul de control al utilizatorului "sau altceva, pentru ca postul se baga in baza de date aproape instant .... Nu mai trebuie sa asteptati sa faca acel redirect ...

        Comment


        • Originally posted by sheehan View Post
          Patroane, schimba serverul/firma de web hosting sau treci pe alt abonament, doar iti permiti, site-ul si forumul merg bine, vizitatori sunt, reclame la fel. Vezi ca pierzi clientii daca nu reactionezi.
          pai singura solutie ar fi server dedicat.Care costa destul de mult,si siteul nu are chiar atat de mult trafic ca sa necesite dedicat.
          Siteu se incarca perfect,singurul inconvenient este la postare avansata pentru ca face conexiune la un server de mail extern .
          Sau sa opresc notificarile la toata lumea
          Last edited by Cristi_Xp; 24 September 2008, 18:53.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Originally posted by Cristi_Xp View Post
            Sau sa opresc notificarile la toata lumea
            Pai nu ai face rau, pe mine chiar ma enerveaza cand primesc si trebuie sa sterg pe mail o gramada de notificari in legatura cu posturile de pe forum.

            Oricum cei care intra regulat pe forum nu intra pentru ca si-au citit/primit notificarile ci pentru ca asa s-au obisnuit sa mai schimbe o vorba cu niste prieteni.

            Parerea mea.
            Doua lucruri sunt infinite universul si prostia...

            Comment


            • Sustin si eu ce spune sheehan. Nici eu n-am mai citit notificarile de vreo 3 luni
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • Eu mai primesc cate o notificare la o luna....Mai bine le scoti de tot!
                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                Comment


                • Subscriu ideii de mai sus, oricum daca urmaresti forumul nu cred ca mai e necesar sa citesti notificarile. (si eu primesc uneori notificari direct in spam).
                  Sau daca e posibil lasa-le activate doar moderatorilor.
                  sigpic

                  207 noir obsidien

                  Comment


                  • Eu de cand sunt membru cred ca am citit cam de doua ori notificarile. Ar fi bine sa le scoti.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • Subscriu pentru eliminare notificari.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Am inteles ) nu tre sa scrieti toti ...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • 35,770 Subscriptions Matches Found
                          Deleted Subscriptions Successfully
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Sa inteleg ca nimeni nu va mai primi notificari?

                            Comment


                            • Parca merge mai bine! Sau e doar efectul Placebo?
                              sigpic

                              207 noir obsidien

                              Comment


                              • Daca vrei sa primesti...Bifezi sa primesti.

                                Ar trebui sa mearga cand se posteaza avansat...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google