Solicitari catre moderatori

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cristi_LCD View Post
    De-aia nu mai posteaza Streulea?
    Originally posted by csebalyn
    pt restul: n-ati vrea voi macar 2 zile sa fiti moderatori si sa primiti cam 1000 de mailuri zilnic si sa nu ai voie sa dai "unsubscribe" ? ....
    daca te uiti atent in poza ai sa observi ca sint 4927 de mailuri. Astea sint doar din aprilie anu asta.
    nu par asa de multe, nu? 5.000 mailuri in 6 luni. Dar daca te uiti si la detalii, cum ar fi ultimele 2 Logan vs si Anunturi administrative, sint de fapt 18 mailuri in unu, respectiv 36 mailuri in 1.

    nu ar fi fost asta o problema, doar ca timpul nu-mi mai permite sa citesc forumul decit ocazional. dupa cum stiu citiva timisoreni, dupa ultima intilnire, asupritoarea na mai vorbit cu mine 9 zile
    ce sa-i faci, zile grele...
    Attached Files
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

    Comment


    • Intrebarea era mai mult retorica. Asa sunt asupritoarele .
      Ma gandeam sa-i cer concediu de odihna lui Cristi_XP pentru tine.

      Fara notificari si mie i-mi merge mai bine. XP tu hotarasti cum faci cu notificarile pe mail dar personal imi merge cu mult mai bine fara ele.
      Last edited by Cristi_LCD; 25 September 2008, 10:07.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Ce a facut Cristi_Xp...Eu zic ca are un efect benefic (de azi am observat)...Navigarea mai rapida pe forum si incarcare rapida a postarilor (inclusiv upload la poze)
        ...Pana mai ieri se incarca cam greoi...De multe ori cu ...Load page error...
        La voi nu e la fel?

        Comment


        • Exact asa imi facea si mie, viorelu...
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • Eroarea era cand dadeati "Post reply" in modul advanced,statea un timp pana posta,si de multe ori dadea pagina alba,sau chiar nu punea postul,restul...E placebo

            Originally posted by ReBe View Post
            Pe cele in care am postat le-am cules, dar mai erau multe... Daca chiar e o copie a bazei de date sau oricum, daca mai sunt alea undeva, mi le poate trimite un admin intr-un PM? Multumesc anticipat. Nici o graba.
            vrei sa ti trimit toata baza de date?
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • ...Ba nu e placebo...Poate coincidenta dar nici aia ca e prea mare
              P.S....ia uite ce repede s-a incarcat postul...

              Comment


              • Csebalyn de ce modifici posturile si nu le lasi cum le scrie useru? Deranjeaza diferenta dintre diesel si benzina?? E vorba de postul #20 din topicul cu motivul pt care am ales masina.
                astept si eu o lamurire ca n`am inteles dc
                mersi

                Comment


                • Stai ma unde fugi?....Bau...Erau niste reguli acolo...

                  Comment


                  • Threadul acesta se inchide.Pe viitor cine are de facut vreo solicitare,de lamurit ceva este invitat sa deschida un thread nou pentru fiecare solicitare.
                    Last edited by Cristi_Xp; 25 September 2008, 14:58.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • Sau sa dea un report in caz ca nu-i convine ceva la un post/thread.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google