De Ce Dupa Putin Timp De La Logare Sint Deconectat?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Ce Dupa Putin Timp De La Logare Sint Deconectat?

    Am constatat de ceva timp ca dupa putin timp de la logare sint deconectat.Am observat ca dupa ce scriu mesaje si cind vreau sa le trimit,constat ca sint deconectat si asta fara sa fac nimic.Am patit de mai multe ori chestia asta.
    Multumesc.

  • #2
    daca nu folosesti forumul o perioada de timp (cred eu cam 10 min) te deconecteaza automat. asa e la toti cred.
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • #3
      Ce browser folosesti? Ai setat sa-ti memoreze parola si ID-ul? Ai bifat casuta "Logare automata"?
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #4
        cand te loghezi ,bifeaza si tu patratelul ala cu tine-ma minte;) si nu cred ca o sa mai faca asa

        Comment


        • #5
          foloseste mozilla , in general problema asta apare pe Internet explorer ca e o tiganie de browser .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Am instalat Opera pe calculator.In ce priveste memorarea ID-ului si a parolei nu am facut-o pentru ca am cosiderat ca nu trebuie.Totusi cred ca o sa bifez casuta cu "tine-ma minte". Multumesc pentru sfaturi.O zi buna sa aveti

            Comment


            • #7
              Vezi ca si Opera mai da rateuri. Iti recomand Google Chrome sau Mozila!
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • #8
                si eu am patit cu Internet explorer, mai ales dupa ce faci o prezenta pentru intalnire si cand sa dai ok te arunca la parola si user name, naspa...
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  Pentru ce este bun Internet Explorer?
                  Ca sa downloadezi Mozila.
                  Cel mai lent 1,6 8v

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google