Doresc sa contactez un admin pentru a rezolva o problema de pe ClubMercedes.ro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Doresc sa contactez un admin pentru a rezolva o problema de pe ClubMercedes.ro

    Buna ziua,

    De cateva luni incerc sa contactez un admin de pe ClubMercedes.ro . Am trimis mesaje de pe platforma si nu am primit nici un reply.
    Am verificat cu whois si am observat ca NS-urile duc spre loganclub.ro , cea ce tind sa cred ca cineva de pe acest forum tine si clubmercedes.ro .

    Cu cine pot discuta despre eliminarea unei postari de pe acel forum ca sa nu mai fiu sunat ?
    Last edited by BlueLightning; 4 days ago.

  • #2
    Citește tot ce scrie cristixp aici , apoi te intorci pe forum mercedes si rezolvi acolo.

    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • #3
      Salut @t0rquemada​,

      Multumesc pentru linkul oferit, l-am citit pe tot, dar nu are nici o legatura cu problema mea. Eu doresc sa mi se stearga datele mele personale din postarea tatalui in care a dat datele mele fara sa ma intrebe la momentul respectiv.
      Sunt sunat de anumite persoane care au intampinat aceasi problema dar nu sunt eu persoana care a reparat problema. Eu am avut un contact al unei persoane care m-a ajutat sa rememediez acea problema stricat.

      Cu cine pot vorbi sa stearga acea postare cu datele mele personale?

      Multumesc.

      Comment


      • #4
        Nu ai citit, din moment ce postezi din nou.

        În afară de serverul pe care sunt găzduite, loganclub și clubmercedes nu au nimic în comun, fiind site-uri complet separate.

        Vezi pe clubmercedes
        Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

        Comment


        • #5
          Salut,

          Dupa ce am cautat cine este admin-ul pe fiecare forum totusi pare sa fie aceeasi persoana: Cristi_Xp pe Loganclub si Cristi pe clubmercedes.ro . Are aceasi imagine la profil:

          si


          Deci ceva au in comun.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google