VAND Dacia VAND Logan Facelift IMPECABILA 13.954 KM REALI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VAND Dacia VAND Logan Facelift IMPECABILA 13.954 KM REALI

    anunt sters !!!
    Last edited by skandal; 23 April 2012, 21:41.

  • #2
    Ce descriere detaliata...DVD, Xenon, Folie. Numai lucruri importante in opinia ta.
    Scoate fum ca Loganu de MAI de costa atat?

    Comment


    • #3
      Ai uitat detalii gen :statie emisie made in Vitan cu sirene de 150W putere.
      Firul rosu de pe langa maneta de la capota ce este? Este firul de + de la statia din porbagaj?
      Folia este omologata si pe fata?

      Intreb pentru ca vad la numar ''MAI'', STATIE SIRENE, PERMIS PARCARE si alte acareturi(antena suplimentara pe capota)si inca ceva langa contactul unde se baga cheia.
      Last edited by cosmindan; 23 April 2012, 19:33.
      real power..... diesel power by

      Comment


      • #4
        Ce varianta de echipare e laureate? Ph2 nu avea ecranul la bord pe negativ? Pretul mi se pare exagerat pentru o masina de 4 ani indiferent de kilometrii mai ales ca noul propietar o sa fie nevoit sa schimbe si distributia dupa achizitionare si sa dea folia de pe fata jos ca sa nu aibe surprize neplacute!

        Poti pune te rog o poza cu cauciucurile sa se vada profilul mai bine?

        L.E Cosmindan ai uitat de legitmatia de la oglinda din prima poza e de la MAI.... si ei nu au nevoie de omologare la folie merge asa...!
        Last edited by Narcisuc20; 23 April 2012, 19:39.

        Comment


        • #5
          Ai cris "dotari" de parca le-ar avea din fabrica.
          O fi stat ea in garaj dar 7000 de euro nu mai iei pe o masina de 3x1/2 ani.

          Comment


          • #6
            Daca nu ma insel pretul corect este un pic peste jumatate din pretul afisat dar de asta se va convinge pe parcurs.

            Masinuta este stok cu o gaura in plus pe plafon.

            Spor la intermediere.
            real power..... diesel power by

            Comment


            • #7
              Cred ca asta-i masina de autovit la ce-ti trebe statie daca faci doar 4000 de km an+display-ul care ar trebui sa fie pe negativ iar de carti service iti pot face rost cate vrei cu stampila dacia

              Comment


              • #8
                Display-ul pe negativ s-a pus mai tarziu, asa am si eu masina luata pe 24.07.2008 si am 14000 km in 4 ani nu inteleg ce e asa de greu de crezut?
                Attached Files

                Comment


                • #9
                  Imi cer inca odata scuze pentru ca sunt off-topic km nu zice nimeni ca nu sunt reali dar masina in sine e dubioasa as baga mana in foc ca a avut montata pe ea un mic aparat radar!

                  @Nytro e pusa si pe autovit!
                  Last edited by Narcisuc20; 23 April 2012, 20:26.

                  Comment


                  • #10
                    7000 de euro este exagerat!!! daca iei 4000 sa zici multumesc...nu are jante/schimbator invelit in piele /volan imbracat in piele s.a care nu are rost sa le enumar...
                    MY CLA

                    Comment


                    • #11
                      Iti dau eu 3500 de euro daca vrei pe ea cu gaura aia in plus pe plafon,care mai tarziu va rugini si va intra apa!
                      SRF TARGOVISTE

                      Comment


                      • #12
                        7000 mama, mai pui 1000 si o ei noua cu aproximatie!
                        ps:la antena nu este data gaura este lipita
                        Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                        Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                        Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                        Comment


                        • #13
                          intradevar pretul este foarte mult pentru un model laureat benzina, acum omul cere cat vrea, dar macar aici pe site sa fim realisti, mai ales ca toti suntem posesori de logan si avem habar.
                          Iar legat de cartea de sevice, cum a spus un coleg mai sus, se poate "maslui" dar la o verifcare atenta in repezentata, descoperi vrajeala.
                          si eu era sa fiu tepuit...
                          in rest..hai sa fim mai realisti..

                          Comment


                          • #14
                            Daca el o da cu 7000,eu vreau 6000 pe a mea.

                            Comment


                            • #15
                              si castigatorul la cartonase este : cam toti .. anuntul este sters si acest thread se muta la administrative .. pentru intrebari si nelamuriri .. va stau la dispozitie
                              Last edited by skandal; 23 April 2012, 21:41.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google