Problema Videoclipuri Youtube

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema Videoclipuri Youtube

    Buna seara. Stie cineva din ce cauza nu pot vedea filmuletele pe youtube ? Imi arata exact ca in poza atasata iar cand dau click pe chestia aia ma trimite la prima pagina de pe forum.

    Imi pare rau daca s-a mai discutat chestia asta dar am cautat ceva timp si nu am gasit nimic. Sper ca am postat unde trebuie.
    Attached Files

  • #2
    dai apasa aici si o sa mearga
    MY CLA

    Comment


    • #3
      Cum a spus colegul mai sus, click pe "apasa aici". In cazul in care nu iti deschide, click dreapta, dai click URL si deschizi cu alta pagina. Salut
      House is in the house

      Comment


      • #4
        Nu merge orice as incerca. ma trimite pe pagina http://www.loganclub.ro/forum/# care este pagina de start a forumului.
        Voua va merge cu Mozilla ? Ma gandesc ca poate o trebui alt browser..

        Comment


        • #5
          tu vrei sa deschizi cu click,sau cu open in new window ?
          Daca dai click normal se deschide frumos... cu open in new window nu cred ca merge si nici nu ar avea de ce sa mearga , pentru ca e facut sa se deschida in fereastra respectiva.
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Originally posted by cristi7c View Post
            Nu merge orice as incerca. ma trimite pe pagina http://www.loganclub.ro/forum/# care este pagina de start a forumului.
            Voua va merge cu Mozilla ? Ma gandesc ca poate o trebui alt browser..
            La mine merge perfect cu Mozilla !

            Comment


            • #7
              Va multumesc frumos, mi-am dat seama cum se procedeaza. Eu sunt obisnuit sa deschid orice intr-o pagina noua apasand pe scrool-ul de la mouse.

              O zi buna !

              Comment


              • #8
                Uitate pe tutorialele lui crististreulea sa vezi ce ai pierdut !

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google