Reclamatie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Reclamatie

    As vrea sa fac si eu o reclamatie moderatorului sau nu stiu sigur cine este care imi tot sterge posturile aiurea fara sa imi dea nici o explicatie, in regulamentul forumului este scris clar !!!
    h) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor!
    laureate 1.5l, albastru marin

  • #2
    Da de ce nu te-ai dus la "Solicitari catre moderatori"?
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment


    • #3
      Solicitare inseamna sa ceri ceva eu nu cer nimic decat am facut reclamatie sa vada administratorul forumului ce se intampla atata tot
      laureate 1.5l, albastru marin

      Comment


      • #4
        Solicitarile/reclamatiile se fac pe sectiunea de solicitari.
        uite aici ce spune exact regulamentul, nu doar un framgment din aliniatul(aliniatele) in cauza
        "g) Desi nu este necesar, moderatorii pot da explicatii pentru actiunile lor.
        h) Este necesar ca moderatorii sa dea explicatii pentru actiunile lor atunci cand un utilizator cere expres acest lucru."
        tu n-ai cerut expres acest lucru, abia acum ai facut-o. Si solicitarea respectiva poate fi facuta si pe pm. puteai foarte usor sa-i dai un pm lui xp, daca asta era ideea, sa vada xp ca cineva iti tot sterge posturile...
        acum c-ai cerut expres, te asteptam pe sectiunea de solicitari sa vii cu detalii, pe ce topicuri, in ce zi, etc. Ma gandesc ca vei primi un raspuns decent la intrebarile tale.
        ne mutam la solicitari, acest topic se inchide.
        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google