Useri Banati?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sper sa nu primesc ban direct pt filmarea din tutorialul de montare a filtrului de habitaclu daca tot se iau asa usor galbene
    No, apoi blana
    Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
    ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

    Comment


    • #17
      Originally posted by ReBe View Post
      Stiu. Era vorba de gest. Ca si explicatia de altfel. Oricum... Dupa cum ziceam, sper sa fie asta cea mai mare problema din viata mea.
      Gestul a fost unul cat se poate de elegant si ti-am explicat foarte clar ca expresia respectiva folosita in contextul tau era clar una licentioasa si daca ma insel te rog sa ma contrazici...Nu cred ca exista vre-un user care sa nu inteleaga contextul si ce-ai vrut sa zici deci eu propun sa n-o iei asa personal pentru ca a fost un simplu avertisment, in alta ordine de idei, daca cineva are nevoie de explicatii, asta se face pe PM nu trebuie sa deschidem un thread care sa genereze mereu flame-uri.

      @Tweety: guyiro sau cum ii zicea, a fost banat pe loc pentru ca trimitea PM-uri obscene unor moderatori care l-au sactionat la momentul potrivit si intr-un mod corect.Cuvintele obscene evidente se penalizeaza cu ban direct.
      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

      Comment


      • #18
        Si a mai fost banat unu' din Bucuresti...Avea numai post

        Comment


        • #19
          @TWeetY cam multe vrei tale sa stii(nu mai bine ceri un desfasurator?)...Ce zisasi ca avea ala?...,"numai post" sau si de dulce ca sa il parasc la popa

          Comment


          • #20
            Originally posted by Cezar View Post
            Daca cineva se simte cu totul si cu totul nedreptatit sau abuzat este rugat sa trimita un email administratorilor forumului si va fi tratat cu toata atentia cuvenita
            .
            sunt unii carora poti sa le explici pana in panzele albe..Ca tot nevinovati se considera si iti trimit periodic mailuri prin care cer sa le explici lor ce si cu.....

            prea putini useri penalizati isi recunosc greseala si nu reactioneaza recalcitrant.

            toti cei care nu-si recunosc greseala fac afirmatii de genul: credem ca e un forum public in care iti poti exprima liber opiniile dar m-am inselat , eu nu voi mai intra..Sau voi renunta la calitatea de membru...Etc.

            as vrea sa-l vad pe un penalizat ajuns in functia de moderator si ce decizii si sanctiuni ar aplica. cred ca ar fi vai si amar de aia pe care nu-i sufera....pacat ca moderatorii nu-si pot aplica intre ei sanctiuni.
            Last edited by NerviiMei; 30 November 2008, 20:36.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • #21
              Nu mai bine litera regulamentului si atat?...Fara explicatii pe forum?

              Comment


              • #22
                "Product lifecycle management (PLM) is the process of managing the entire lifecycle of a product from its conception, through design and manufacture, to service and disposal. PLM integrates people, data, processes and business systems and provides a product information backbone for companies and their extended enterprise."
                No, apoi blana
                Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                Comment


                • #23
                  Originally posted by D-FENS View Post
                  Eu zic ca este fostul Kelemen...
                  Si eu cred la fel, intr-un post de-a lui de aici...http://www.loganclub.ro/forum/poze_c...03.html?t=7503 are poza aceea cu casca care o avea si Kelemen,eu am observat mai demult da nu am zis nimic...e problema moderatorilor...
                  niciodata sa nu contrazici o femeie......o va face ea singura dupa 5 minute...

                  Comment


                  • #24
                    Felicitari dany p...Foarte atent
                    Eu nu observasem...

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by SoNyKeL View Post
                      Posibil o fi fost clona ca multi din brasov au ban pe motiv de clona o fi fost unic sau kempes
                      unic nu e...Si astia 2 asa multi par?

                      am facut si eu un cont pt cineva dupa ce a fost intalnirea LCBv cu LC Mioveni, dar acea persoana nu a mai intrat...Eu nici atat. Apare probabil acelasi ip, dar cred ca se poate vedea ca nu a mai fost on de cateva luni. Sper sa nu fie luat ca si clona sa ma trezesc cu vreun ban degeaba :|
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • #26
                        E fostul kelemen. Acu sunteti lamuriti? Si ce dracu mah tuitii, pt orice chestie la care se poata da un pm trebuie deschis thread? Fi linistit, cine se ia dupa regulament n-a fost penalizat. Ba mai mult, chiar si postarea pe langa regulament n-a fost sanctionata intotdeauna daca n-a fost ceva grav. Apropo, discuti deciziile moderatorilor pe un topic public...esti la limita regulamentului. Dar de partea cealalta a limitei. Vezi sa nu fi observat de vreun moderator mai cu regulamentul in mana...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          Si eu am zis da' omu' s-a suparat pe mine.Nici macar nu ii mai pomenesc numele ca iar mi-o iau.Mai bine imi vad de ale mele

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by TWeetY View Post
                            Felicitari dany p...Foarte atent
                            Eu nu observasem...
                            si trebuia sa faci thread pe tema asta ?
                            Iti dai seama ca daca urmezi regulile forumului,care nu cred ca sunt asa greu de urmat n-ai cum sa fii banat.Plus ca ban se da pentru sanctiuni grave.
                            @Rebe...Bineinteles si pe threadul asta esti offtopic,in caz ca nu ai citit titlu zice "Useri banati" nu sanctiunile care le-ai primit tu.Daca ai o nemultumire iti faci thread nou,in care daca vrea sau nu moderatorul iti poate explica ce si cum,sau pe PM.
                            g) Desi nu este necesar, moderatorii pot da explicatii pentru actiunile lor.
                            Userul banat ,era o clona de kelemen.
                            Un user poate fi banat automat de forum la primirea a 4 puncte de penalizare pentru 2 saptamani,facem thread si cu toate cele 4 warnuri care le-a primit un anumit user in ultimele 30 zile ?
                            Aici se inchide,sper ca toata lumea e lamurita.
                            Last edited by Cristi_Xp; 1 December 2008, 01:10.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #29
                              theo_bv2002

                              doar sa fiu tampit sa-mi pun asa ceva in masina....scuze...dar nu aveti minte cei care va puneti asa ceva in masina...prefer sa dau drumu la stergatoare din maneta de cate ori trebuie,decat chestia aia.......nu-mi vine sa cred inca....am trait sa o vad si pe asta.romanii astia.........o sa puneti intr-o zi si aripi la saracele masini


                              scuze 99MMH,nu te fac pe tine tampit sau alte cele,doar ca am ramas uimit de ceea ce s-a putut ajunge sa se faca la un sarac de logan.in orice caz,apreciez cunostiintele si ideile tale,daca au fost ale tale
                              sa inteleg ca in afara de tine si 99MMH, toti sint timpiti, fara minte si alte cele.
                              scuzele nu sint acceptate, vacanta 2 saptamini
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • #30
                                ce rau esti...
                                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google