Inca O Dovada A Marlaniei Moderatorilor

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inca O Dovada A Marlaniei Moderatorilor

    Am fost martor la dovada marlaniei unora dintre moderatori care dupa parerea mea sunt fustrati..si la cea mai mica abatere recurg la banarea userului.. ce ma indignat a fost ca au ajuns sa baneze si cei mai vechi dintre useri care au contribuit la dezvoltarea forumului.. vorbesc de useri din vara lui 2007.. inca odata rusine.. deja incepem sa ne simtim ca la auschwitz datorita comunismului care bantuie prin capurile unor moderatori .. Adios..
    Last edited by OneWay; 15 January 2009, 23:06.

  • #2
    pai tu ai cerut mai unic sa te banez ce dracu...ca ti-am scos odata banul
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      te referi la shooky..a luat ban pe 2 sapt, deci o sa revina daca o sa vrea. nu e ban definitiv
      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

      Comment


      • #4
        mda, userul unic are din nou o clona.
        a cita clona este asta?
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #5
          fara numar )
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Tu...cine esti? De faci aceste afirmatii? Pe ce baza? Dovezi? Vorbe?

            Cumva clona si acest user?

            Of...iarta-l Doamne !
            P.S. Mai sa fie...cred ca imbatranesc,,,pana apuc sa scriu eu...se posteaza altele...si eu care credeam ca sunt primul reply
            Sorry
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • #7
              cristi...fara sa iau apararea voastra(a moderatorilor) sau a lui unic. dar am o intrebare, si anume: o clona nu inseamna un cont creat de pe acelasi ip care mai apare ca are inca un cont creat? ori daca a luat ban pe un ip, si a revenit, e din cauza ip-ului dinamic, deci e alt ip. de ce se considera clona? repet...e o intrebare strict personala
              Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

              Comment


              • #8
                clona este pentru ca un user odata banat, este banat. daca-si face un nou cont,e deja clona.
                da, unic, unknow, CristiXP,OneWay, Wanted, Wanted 1, 2, 3, 4... si inca mai vreo 10, sint toate creeate de el. deci este o clona.
                sau poate nu este o clona, poate el chiar are personalitate multipla
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • #9
                  eu stiam ca o clona este un cont dublu pe acelasi ip. adica este pentru prima data cand vad ca 2 ip-uri diferite sunt clone. pe alte site-uri oamenii ii lasa in pace, chiar daca stiu ca sunt fosti useri. unii si spun cine sunt ei de fapt. si nici eu nu dau ban la un user care a revenit, dupa ce a luat un ban. da' iata ca aici am mai aflat ceva
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #10
                    De exemplu eu am internet de la RDS. Eu ma conectez la net de fiecare data cu alt IP. Pe mine ma puteti bana????

                    Comment


                    • #11
                      vrei? nici o problema adicata2003, te rezolv imediat

                      pai useru unic a luat ban pentru injuraturi adresate Administratorului.
                      dupa citeva luni de muuuulte clone, unde detectorul de clone urla cit putea , i s-a ridicat banul la multe insistente ale altor useri.
                      contul "unic" s-a transformat in userul "unknown" care ulterior a facut scandal si a cerut singur ban

                      stim ca si-a mai facut clone, eu i-am zis de nenumarate ori ca n-am treaba cu el si no sa aiba nimeni atita timp cit sta linistit.
                      de exemplu userul acesta OneWay, putea sta linistit cu el, dar el nuuuu, batman, batman
                      chiar i-am stiut citeve usere care ulterior au fost banate. stiu, o sa ma omoare Cristi_Xp pentru aceasta destainuire
                      Last edited by crististreulea; 15 January 2009, 23:30.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • #12
                        da...trebuia sa spui asta la preot, la spovedit. nu aici.
                        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                        Comment


                        • #13
                          ...sado-maso?
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by adicata2003 View Post
                            De exemplu eu am internet de la RDS. Eu ma conectez la net de fiecare data cu alt IP. Pe mine ma puteti bana????
                            aici e vorba de un user care isi face alt cont daca a luat ban. indiferent de ip. asa am inteles. deci la tine nu are nici o treaba faptul ca ai alt ip de fiecare data cand intri, daca userul e acelasi. si voi, cei cu ip dinamic, sunteti predominanti pe forum
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • #15
                              Pai daca ai un cont..si iei ban pe el,inseamna ca urmatorul cont e deja clona.Asta inseamna ca odata banat permanent nu mai ai ce cauta pe forum.Cand ti-ai facut cont..pac iti da ban pentru clona si tot asa.

                              Daca iei ban si iti ceri scuze) si faci alt cont ala nu tot clona e?Sau e o clona "legala" )
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google