Vand Nokia E50 Cu Camera, Ieftin

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Nokia E50 Cu Camera, Ieftin

    Nokia E50, model cu camera, argintiu, stare foarte buna optic si tehnic, bateria 4 zile vorbit.
    Are incarcator, cablu de date, cd soft, carte tehnica + fata neagra si butoane de schimb.
    Pret: 220 lei
    Attached Files
    Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

  • #2
    Il vreau eu. Cum facem?

    Comment


    • #3
      Salut, ai PM.
      Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

      Comment


      • #4
        Am primit. Ajung marti in Bucuresti.

        Comment


        • #5
          Imi pare rau, dar nu mai ajung in Bucuresti marti. Catalin, scuze pentru neplacerile create. Ma retrag, pentru ca telefonul as fi vrut sa-l verific inainte de achizitie.

          Comment


          • #6
            Anunt in continuare valabil, telefonul e in stare faorte buna, se face orice proba isi doreste fiecare (in limitele normale evident, nu il bagam in pahare cu apa si nu trecem cu masina peste el )
            Pret nou: 200 lei
            Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

            Comment


            • #7
              Poza e reala? Ca stiu ca la E50-urile astea se tocesc butoanele imediat..

              Comment


              • #8
                Toate articolele din anunt s-au vandut, se poate inchide.
                Multumesc frumos.
                Semnalizatoarele unora, nu se aprind din lipsa de bun simt. Mare defect tehnic!

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google