[Vând] Kaspersky Internet Security 1,3,5 useri 1 an valabilitate in cutii sigilate

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oferta este valabila in continuare !!

    Comment


    • Kaspersky Internet Security 2010 1 user sigilat - 59 ron
      Kaspersky Antivirus 2010 1 calculator dvd sigilat - 49 ron
      Kaspersky Antivirus 2011 1 calculator dvd sigilat - 53 ron
      Kaspersky Internet Security 2011 3 user sigilat - 115 ron
      Kaspersky Internet Security 2011 5 user dvd sigilat - 169 ron
      Toate codurile de activare se pot folosi gratuit conform specificatiilor producatorului pentru varianta 2011 cat si varianta 2012 !!

      In curand Kaspersky Antivirus 2011 3 calculatoare - 60 ron

      Comment


      • A intrat pe stoc Kaspersky Antivirus 2011 3 calculatoare - 60 ron

        Comment


        • Oferta valabila in continuare !!

          Comment


          • up........

            Comment


            • Oferta valabila in continuare !!

              Comment


              • Oferta este valabila in continuare !!

                Comment


                • Oferta este valabila in continuare !!

                  Comment


                  • Salutare. Pe cand Kaspersky Pure? Si daca da, la ce pret (pentru 3 calculatoare)?
                    Off - topic: AMR 29 zile...
                    The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                    Comment


                    • Salve Jr
                      Din experienta mea nu recomand Pure , in primul rand ca este mare consumator de resurse , iar sa platesti in plus pentru 2 module (criptare date si stergere totala a datelor) care nu tin de securitatea sistemului si a datelor nu mi se pare un lucru foarte bun.
                      Este un produs util in cazul companiilor (are si consola de management)
                      Eu iti propun sa ramai la KIS dar sa faci upgrade la vesiunea 2012 (intr-adevar are o rata de detectie deosebita . consum de resurse foarte mic )

                      Comment


                      • OK, merg pe mana ta, ca nu am foarte mult timp sa citesc. "Ne cunoastem" de prea mult timp.
                        KIS (cu upgrade) sa fie, tu sa-mi spui doar cam pe cand, iar restul e istorie.
                        The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                        Comment


                        • up...........

                          Comment


                          • Kaspersky Internet Security 2010 1 user sigilat - 59 ron
                            Kaspersky Antivirus 2010 1 calculator dvd sigilat - 49 ron
                            Kaspersky Antivirus 2011 1 calculator dvd sigilat - 53 ron
                            Kaspersky Antivirus 2011 3 calculatoare - 60 ron
                            Kaspersky Internet Security 2011 3 user sigilat - 115 ron
                            Kaspersky Internet Security 2011 5 user dvd sigilat - 169 ron

                            Toate codurile de activare se pot folosi gratuit conform specificatiilor producatorului pentru varianta 2011 cat si varianta 2012 !!

                            Comment


                            • Oferta este valabila in continuare !!

                              Comment


                              • Multumesc Razvan pt KIS 2010 - 1 user, am activat mai devreme KIS 2012. Buna inventia astora de la Kaspersky cu licentele care pot fi folosite si pe versiuni mai noi.
                                Recomand tuturor care folosesc Kaspersky sa cumpere de la Razvan, este baiat de treaba si nu umbla cu prostii, e al doilea pachet care il cumpar de la el, si o sa mai fie si altele Eu zic ca e cel mai bun pret de pe piata, tinand cont de pretul unui KIS 2012 in magazin.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google