[VAND]BLOG Personal - Pret 20.000 Euro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Il iau eu. Dar cu transportul cum ramane?. Mi-l trimiti prin curierat rapid?

    Comment


    • #17
      Din toate ofertele propuse accept varianta lui @ten ))


      Ofera cineva mai mult?

      Comment


      • #18
        ok imi pun familia la infometare

        ofer 1 cutie lapte mili 3.5 grasime si o cutie smantana de 250 g desfacuta(mai are aproximativ 100 g)

        Comment


        • #19
          un incarcator de siemens. eventual si niste casti de sony-ericsson. si-un tub de Bixtonim.

          plusez 2 Love+ madness, un dvd cu windows 7 preactivat si-o carcasa de card SD.
          si o moneda de plastic pentru carucior supermarket cu inscriptia Kaufland.

          Comment


          • #20
            radeti voi radeti...da nu stiti voi cum se fac banii

            Originally posted by bz_26_zzz View Post
            Crezi? Siteul va fi mutat pe domeniu .ro si va intra intr-o campanie de promovare
            is convins
            campanie de promovare? prin spam cum faci aici ?
            Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2010, 13:48. Reason: Automerged Doublepost
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • #21
              de ce crezi ca oferim soacrele fac toti bani
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Cezar View Post
                2 injectii cu algocalmin, si 2 pastile dicarbocalm, iar daca se mai da un blog, clorpromazina

                bine ca nu ii dai o cana de fortrans dupa injectii!

                Comment


                • #23
                  ofer un kg de mere pe el )

                  Comment


                  • #24
                    Mah da' ce mistocari sunteti,omu' si-a pus ceva la vanzare si voi l-ati luat la misto...pana si adminu' s-a molipsit de la voi .Unde esti tu Regulamentule Doamne???
                    Nu v-ati gandit ca poate omu a gresit cand a scris moneda de schimb;eu cred ca in loc de euro a vrut sa scrie rol(lei vechi)...dar cum e la moda cu moneda europeana a incercat sa vada ce oferte vin........si a avut dreptate,ofertele curg...multe din ele fiind lichide
                    P.S. ...ridic si eu pretul la o sticla de sana si aproape un kg de hamsii(neprajiti,ca asa merg cu lapte),poate cine stie...

                    Comment


                    • #25
                      legea cererii si a ofertei pe piata libera. el vinde, noi oferim, cat putem, pe perioada aceasta de grele incercari economico-financiare. insa el nu e obligat sa vanda, nici macar la cel care ofera maximul. nu e ca la licitatie cu limita minima, aici el poate refuza orice oferta.
                      si de ce sunt mistouri? noi chiar oferim bunurile astea la schimb sub forma de plata.
                      in cazul meu, costurile de transport sunt suportate de vanzator.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Cristi_Xp View Post


                        campanie de promovare? prin spam cum faci aici ?
                        Pai il promoveaza deschizand topic aici,simplu. )
                        Vand becuri cu led SMD pentru autoturisme si locuinte.

                        Comment


                        • #27
                          Gluma gluma, dar blogul tot il vand. Pret fix

                          Comment


                          • #28
                            acum serios da si mie un pm cu adresa blog ului. uite asa mai castigi un vizitator

                            Comment


                            • #29
                              spor la vanzare
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                M-am decis...il cumpar eu...serios.


                                Iti trimit banii prin e-mail
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google