Acum poti comanda DVD-ul cu tutoriale!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Imi cer scuze daca s-a simtit vreunul jignit, desi cred ca e putin cam mult sa te simti jignit pentru asa un cuvant, nu asta a fost intentia mea.
    Eu doar mi-am exprimat parerea, parerea mea si cu asta basta

    @Silviu_MM
    Stai linistit ca nu e singurul cu tutoriale si cine are nevoie de asa ceva oricum gaseste daca va cauta.

    @valeriuciprian
    Ti-am raspuns pe pm si dupa cum ti-am spus si acolo am incercat sa editez postul si daca mai asteptai 10 secunde citeai altceva, ca nu trecusera inca acele minute valabile pentru a edita un post.

    Uite un UPPP!!! de la mine poate ii trece supararea prietenului moderator valeriuciprian.
    sigpic

    Comment


    • #17
      E Super Moderator... ai grija la titulatura!

      Comment


      • #18
        ohh daa, nu ma asteptam la reactiile astea
        dupa cum spuneam, daca vroiam sa fac bani de pe urma dvd-urilor, stergeam tot de pe youtube, dar n-am sa o fac.
        cineva mi-a cerut sa-i fac un dvd cu ele si sa-i trimit iar reactia lui a fost urmatoarea "se vede mult mai clar, mai ales unde trebuie sa vezi detalii".

        faceti si voi un calcul simplu: 2lei 2 dvd-uri, 1.4 lei carcasa, 7.5 lei mesageria = 10.9lei
        deci castigul meu va fi incredibila suma de 9.1 lei.
        dar la 11 comenzi uite cum am facut 100 de lei, nu?
        ma astept sa vand 11 DVD-uri intr-un an, poate chiar mai mult de un an, dar dupa cum ziceam, nu asta era ideea mea, cea de a vinde mult si sa umplu buzunarele

        tocmai am precizat in primul post si doua conturi bancare, pretul fiind de doar 16lei in cazul platii prin banca.
        Last edited by crististreulea; 28 May 2010, 11:18.
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • #19
          pe saptamana viitoare , "inca un fraier va cumpara dvd-urile"
          @ Dse - impreuna cu taicamiu stateam cu laptopu pe scaun si urmaream pasii de schimbare la capetele de bara !

          Comment


          • #20
            cristi, ai PM. Vreau si eu

            Comment


            • #21
              @vasile78
              ai dreptate... greseala mea... o sa tin minte

              @Loganu
              bravo d-nule, banuiesc ca tu tineai laptopul
              Dupa cum am mai spus si mi-am cerut scuze intr-un post anterior - intentia mea nu a fost de a jigni pe nimeni, ci mai mult de a-i atrage atentia lui crististreulea ca se gasesc tutoriale gratis pe internet si s-ar putea sa nu vanda acele dvd-uri, asta-i tot, nu e greu de inteles dar trebuie sa mai poti citi si printre randuri.
              Daca a deranjat asa de mult cuvantul "fraier" atunci postul meu putea fi ori modificat ori sters de catre un moderator, nu era cu suparare.

              Bafta in continuare si vanzari cat mai multe d-nul crististreulea!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Cristi... ai putea sa incepi sa vinzi si prelungitoare ... pentru cei care nu au laptop.
                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                Comment


                • #23

                  si un negru pe langa prelungitor ca sa care calculatorul si monitorul pana afara, nu?
                  dar sunt prelungitoare wifi, deci sunt solutii, trebuie doar sa cauti, dar sa cauti bine de tot
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • #24
                    domnu cristi aveti grija ca vine statul si va impoziteaza.din aia 9,1 o sa ramana ..nimic
                    Welcome to the Club, We Have Jackets !

                    Comment


                    • #25
                      tinand cont ca-i bursa. nu aveti o limita a decentei? aici e un regulament foarte strict si dupaia poate ziceti ca sunteti persecutati.
                      Streulea eu chiar apreciez initiativa si succes la vanzari. Si da ar trebuie sters tot de pe youtube ca e munca ta pe care multi nu o iau in serios.

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        da' cine-l chinuie sa desfaca juma' de masina doar ca sa filmeze cum se scutura covorasele? inseamna ca-i si place. deci e si masochist...
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          presupun ca D-nul streulea o sa doneze o parte din banii castigati , unei case de copii ... deci totul este pentru o cauza buna .
                          numai bine

                          Comment


                          • #28
                            Seba: pentru ca pot
                            skandal: yeah right
                            Last edited by crististreulea; 21 May 2010, 15:40.
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • #29
                              Treaba buna asta cu tutorialele, asa am montat si eu filtru de carbon...Nota 10 si spor la vanzare. Mai mor unii de ciuda ca nu le-a venit si lor ideea asta...sic
                              sigpic42.453.149

                              Comment


                              • #30
                                Munca, dar el a facut de placere, ca doar nu l-a fortat nimeni
                                Noi doar ii facem reclama si mentinem threadul in top sa curga cu comenzi... nu va mai alarmati asa care cum va treziti
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google