Acum poti comanda DVD-ul cu tutoriale!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bv cristi tine-o tot asa si in continuare pe mine ma ajutat tutorialele tale spor la vanzare

    Comment


    • streulea cand am vazut ca ai tutoriale si la MCV mi-a crescut inima in mine , dar cand am vazut ca pe deasupra mai e si PH2 si DCI , gata divortez de tine

      sigpic

      Comment


      • o sa te zic la Vlad si peste 2 saptamani cand va ajunge la Turda, ii zic sa treaca si pe la Constanta sa-ti ureze de sanatate si sa-ti dea o galeata de fum
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • in tutorialu cu verificarile , nivelu la ulei nu e mic , doar ca nu ca ai introdus tu joja pana jos de tot.

          sigpic

          Comment


          • ADEVARAT ,nu cum spun unii,daca nu stii ceva iei dvd portabil il asezi in masina pui tutorialul respectiv si faci treaba ,daca nu ai dvd portabil atunci te duci cu laptopu-l,...bravo cristi ptr tutoriale tine-o tot asa parerea mea...
            sigpic

            Comment


            • astazi dvd-urile cu numarul 50 au ajuns la userul JREwing, exact cum am promis.
              Attached Files
              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

              Comment


              • Mare om, mare caracter, mare fotograf, mare modelul
                The future is already here - it's just not very evenly distributed. - W. Gibson

                Comment


                • as da sa vad cum ajung tutorialele si pe torenti...

                  Comment


                  • Pai daca pe DVD sunt alte tutoriale decat cele dupa site ar putea sa ajunga pe torent daca nu ,nu as vede motivul atat timp cat l-e ai pe un site gratis.
                    sigpic

                    Comment


                    • 3nergy: pentru tine pretul e doar 10lei, numa bine il pui pe torenti
                      felix. m: calitatea filmului DVD face sa apara pe torenti, youtubu taie mult din calitate
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • nu le pun dar ziceam ca asta mai lipseste

                        Comment


                        • Originally posted by stefan.dse View Post
                          @ seba
                          exact asta gandeam si eu.

                          Fara suparare d-nul crististreulea, dar ma intreb cine o fi fraier sa-ti cumpere dvd-urile?
                          Se gasesc tutoriale gratis pe youtube sau oricare alt site de genul.

                          Sa-ti fie rusine de spui asta!.. Omul face un efort teribil pentru cine este interesat! Daca tu nu apreciezi ce face el.!?!?. e problema ta, dar, macar nu-l jigni! Pentru unii, ceea ce face el este de mare pret... iar pretul de 20 de lei este mai mult decat gratis! nu te obliga nimeni sa cumperi ......! Inca odata!... SA ITI FIE RUSINE!... MACAR TACI DIN GURA!

                          CRISTI...! TOT RESPECTUL!
                          Last edited by aegyssus; 12 November 2010, 13:48.

                          Comment


                          • man, stai calm, e parerea omului si eu o respect
                            tocmai am vorbit cu George din constanta care si-a dat jos tutorialele de pe youtube si e constient ca nu se vede foarte bine. asa ca mi-a comandat DVD-ul unde calitatea filmului este net superioara.
                            deci chill man, suntem in romania si e normala o asemenea gandire
                            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                            Comment


                            • deci pe un televizor cu diagonala de peste 64 de cm ..se vede superb...toate detalile clar ! ... unele chiar sunt de folos .. multumim cristi

                              cat de curand urmeaza sa cumpar si volumu al doilea ... pe primu care mi l-ai trimis m-am simtit prost...stii tu de ce

                              UP !

                              Comment


                              • selucreaza la volumul II, o sa vina si ala probabil prin primavara.
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google