Vand Samsung Gt S5230 White

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Samsung Gt S5230 White

    pret 300 lei...telefonul arata si funcioneaza perfect...are garantie un an si jumate aproape...display-ul nu e zgariat deloc...tot timpul a stat in husa si cu folie...singurul defect este ca este murdar putin pe spate din cauza la husa pentru ca e neagra...dar nu e rau...accept schimburi doar nokia 6500 sau n95+diferenta...daca e cazul...daca vreti sa-l vedeti imi cereti id si va dau la web ....am la el toate accesoriile originale...pentru alte intrebari detalii pe privat
    Attached Files

  • #2
    up up up uppp

    Comment


    • #3
      ar fi frumos daca ai baga niste poze reale sa vada si ochiu nostru ce cumparam...
      AdriaNNN

      Comment


      • #4
        ii fac maine poze la telefon...ca nu am avut cu ce

        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        am postat un filmulet...pentru cine e interesat de telefon o sa fac o poza cu camera foto...la rezolutie mai mare....dar ideea e ca nu o am acasa si decat nimic...
        Last edited by BlueStar_KWO; 7 October 2010, 19:42. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          am adaugat poze cu telefonul...tin sa va reamintesc de faptul ca am schimba tipla de la display...si mai dau in 5 in plus
          Attached Files

          Comment


          • #6
            cat este taxa de transport?
            AdriaNNN

            Comment


            • #7
              Originally posted by BlueStar_KWO View Post
              am adaugat poze cu telefonul...tin sa va reamintesc de faptul ca am schimba tipla de la display...si mai dau in 5 in plus
              nu inteleg ce vrei sa spui... (+5lei tipla ?!?!) pai in cazul asta mai pune si inca 5 lei daca il vinzi cu bateria incarcata

              Comment


              • #8
                mai dau inca 5 in plus for free!!!nu cu 5 lei...si vezi de treaba ta acolo daca nu sti despre ce-i vorba

                @ady taxa de transport pana in 10 lei...
                Last edited by BlueStar_KWO; 15 October 2010, 10:49. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  am dat telefonul...threadul se poate sterge

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google