[Vand] Nokia 3110 Classic & Nokia 5130

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Nokia 3110 Classic & Nokia 5130

    Nokia 3110 Classic (Black) 150Lei (nu ii mai gasesc cutia, are geamul crapat putin in rest arata impecabil, folosit tot ~3 luni)
    Nokia 2680 Slide (Violet) 175Lei (in cutie, impecabil ca nou, folosit maxim 3 luni de persoana de sex feminin )
    Nokia 3120 Classic (Graphite) 175Lei (in cutie, arata bine, cateva urme de la buzunar, folosit 1 an)
    Nokia 5130 Express Music (Red) 250Lei (nu ii mai gasesc cutia, impecabil ca nou, folosit maxim 4 luni de persoana de sex feminin)

    Preturile sunt negociabile!

    Contact: 0771.421.217








  • #2
    UP! Preturi negociabile.

    Comment


    • #3
      Poze reale nu ai la ele doar la cele ne folosite de FEMEI ca un telefon folosit de o FEMEIE O LUNA este uzat cat unul folosit de un barbat un AN,,,asteptem pozele reale te rog,multumesc,.
      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

      Comment


      • #4
        Am sa le fac poze dar nu stiu de unde deduci tu treaba aia. Nu poate fi mai uzat un telefon pe care il foloseste o femeie decat cel care il foloseste un barbat, atata timp cat ele tin telefoanele in husa si apoi in geanta iar noi il bagam si il scoatem din buzunar. Am spus ca sunt ca noi impecabile, asa sunt.

        Comment


        • #5
          scuzati off-topicul dar de unde si pana unde un telefon folosit de o femeie este cu mult mai uzat decat unul folosit de un barbat?

          sa fiu si on, chiar sunt necesare niste poze reale!

          Comment


          • #6
            Pai femeile butoneaza toata ziua la ele,off topic exemplu: de vanzare masina folosita de batranei ne coxata dar cand te uiti la mosnegi merg cu a 2 cu 80/h nu stie ca sa inventat si trepte superioare ,intelegeti voi ce vreau sa spun ...
            On topic asteptam pozele reale.Uppp
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • #7
              Ce conceptii ai. Ma rog, parerea mea e ca femeile pastreaza un lucru mult mai bine decat barbatii si punct. Ideea e ca as dori sa posteze doar cei interesati de aceste telefoane. Pozele vor aparea pana la sfarsitul saptamanii.

              Comment


              • #8
                OFF topic: Depinde de barbat, ca poate fii si invers de ce credeti toti ca femeile sunt un punct de reper intr-o astfel de situatie

                On : Upp de la mine !
                sigpic

                Comment


                • #9
                  salut vrei pe 5130 XM un telefon dual sim allview chroma m2 ?

                  Comment


                  • #10
                    Nu, multumesc.

                    Comment


                    • #11
                      Preturi noi!

                      Nokia 3110 Classic (Black) 100Lei (nu ii mai gasesc cutia, are geamul crapat putin in rest arata impecabil, folosit tot ~3 luni)
                      Nokia 2680 Slide (Violet) 150Lei (in cutie, impecabil ca nou, folosit maxim 3 luni de persoana de sex feminin )
                      Nokia 3120 Classic (Graphite) 150Lei (in cutie, arata bine, cateva urme de la buzunar, folosit 1 an)
                      Nokia 5130 Express Music (Red) 250Lei (nu ii mai gasesc cutia, impecabil ca nou, folosit maxim 4 luni de persoana de sex feminin)

                      Cine le cumpara pe toate 4 le poate lua cu 500Lei/toate

                      Comment


                      • #12
                        Iti ofer 200 ron pe Nokia 5130 Express Music.

                        Comment


                        • #13
                          Ti-l pot vinde la 200Lei doar la sfarsitul lui martie / inceputul lui aprilie. Este ok pentru tine?

                          Comment


                          • #14
                            eu am acum banii.eram dispus sa ti-l iau zilele astea.spor la vanzare!

                            Comment


                            • #15
                              salut.
                              o poza reala la asta:Nokia 2680 Slide (Violet) 150Lei (in cutie, impecabil ca nou, folosit maxim 3 luni de persoana de sex feminin )
                              Si un ultim pret.
                              numai bine.
                              Un Logan----YNG-----
                              Numai bine.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google