[Vand] Laptop Acer Extensa 5220

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [Vand] Laptop Acer Extensa 5220

    Dupa cum spune si titlul: se vinde Acer Extensa 5220
    3 ani vechime, folosit pe birou pentru muzica, internet, chat si table. a suferit cam 2-3 deplasari pe an Roma-Timisoara, in rest doar pe birou si in pat.

    Din punct de vedere estetic arata foarte bine, fine zgarieturi pe capacul exterior. nu se observa deloc uzura pe touchpad(s-a folosit mouse) si usoara uzura pe taste(se poate vedea in poze).

    configuratie:
    - procesor intel celeron 540 1.86GHz
    - 1G ddr2(desi in poza apare cu 512M)
    - hdd 80G
    - video intel x1300 maxim 64M shared
    - dvdrw dual layer
    - wifi b/g
    - monitor 15,4"
    - card reader
    - firewire 1394
    - bateria tine 1 ora(timp cronometrat in timp ce se copiau date pe si de pe el), desi in windows afiseaza 1:40 ore

    pret 160 euro. trimit si in tara cu mesageria rapida cu plata la destinatar
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 23 December 2011, 17:23.
    Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

  • #2
    Nu, acum dacă ai licență de Vista de ce ai tine pe el XP?
    Am și eu un Acer și sunt foarte bune. nu am avut probleme...peste Asus, Toshiba..etc. ca și raport calitate/preț. Doar HP&Lenovo să fie peste.
    Ți l-aș fi cumpărat eu...chiar îmi place cum arată, dar nu am bani...
    Mult noroc.

    Comment


    • #3
      Si eu mi-am luat de curand un Acer Aspire 5733. Foarte bune laptopuri!! Tin la tavaleala! Recomand marca Acer.

      Comment


      • #4
        raport pret/calitate imbatabil, dar comparativ cu asus/toshiba/dell, mai slabe. modelul tau este, din fericire, unul fara "defecte ascunse" si, surprinzator, chiar fiabil pentru un ACER. spor la vanzare, pretul este chiar OK.

        Comment

        Working...
        X
        Anulare DPF
        Politica de Securitate Google