Vand Nokia E72

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Nokia E72

    Vand Nokia E72 Zodium Black in stare foarte buna. Functioneaza si arata impecabil 10/10. Nu este zgariat, exfoliat, ciobit sau lovit si a fost tinut numai in husa. Se poate folosi si ca GPS chiar daca nu este conectat la net. Este cumparat de la Vodafone in august 2011 si a venit cu garantie.

    Pachetul contine casti(nefolosite), suport pentru parbriz, husa, incarcator, manual de utilizare.
    Nu accept schimburi. Livrare doar in Bucuresti.
    Pret 600 ron.

    Am citit regulamentul si sunt de acord cu el.
    Attached Files
    Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

  • #2
    Cum il poti folosi ca GPS,am si eu un E72 si imi cere conexiune, acum nu stiu daca la net sau la operatorul de telefonie.

    Comment


    • #3
      Trebuie sa iti downloadezi hartile si indrumarea vocala prin intermediul Nokia Ovi Suite iar apoi nu mai ai nevoie de conexiune.

      Comment


      • #4
        sal

        Ai pm Madi. Am uitat sa scriu ca are si cablu de date inclus in pachet.
        Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

        Comment


        • #5
          un pret doar pentru suportul de parbriz?
          Stock is boring...
          My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

          Comment


          • #6
            Anunt valabil!
            Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

            Comment


            • #7
              salutare! daca te razgandesti in legatura cu schimbul! iti pot oferi un E63 black pachet complet + 280 lei!

              Comment


              • #8
                Anunt valabil!
                Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                Comment


                • #9
                  Se poate inchide! Ms.
                  Toata lumea se plinge ca nu are memorie, dar nimeni nu se vaita ca nu are logica.

                  Comment

                  Working...
                  X
                  Anulare DPF
                  Politica de Securitate Google