Vand Camera Foto Sony DSC W510 Impecabila

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Camera Foto Sony DSC W510 Impecabila

    Vand aparat foto Sony DSC W 510 de culoare neagra.

    A fost cumparat de la Altex in aprilie 2012 si a fost utilizat doar in concediul de la mare.

    Arata impecabil.

    Pachetul contine, husa, cablu de date, incarcator, acumulator, card SD de 2 GB, certificat de garantie si factura.

    Aparatul apartine prietenei mele si a fost folosit doar de ea.Se vinde pentru ca vrea ceva profesional.

    Pret: 450 lei - negociabil. Livrez personal in Bucuresti, iar o data pe luna in Pitesti si Mioveni.

    Contact: 0761.80.50.10
    Attached Files

  • #2
    disponibil in continuare...

    Comment


    • #3
      Chiar si aici: http://www.avstore.ro/camere-foto-co...ny-dsc-w510-b/
      If it ain't broke, don't fix it!

      Comment


      • #4
        Toporas din ce vad eu aici, pretul solicitat de tine este mare, tinand cont de faptul ca nu este un produs nou.
        Ai 24 de ore pentru modificarea pretului.
        Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

        Comment


        • #5
          aparat foto

          Sunt curios la care magazin on-line il gasiti pe stoc cu livrare in maxim 24 ore?!

          Acolo sunt niste magazine dubioase cu 2-3 exceptii la care si preturile sunt pe masura.

          In fine, pretul scade la 400.

          Comment


          • #6
            Tu nu intelegi un lucru: ca tu l-ai cumparat cu un pret si-l doresti vandut la un pret cat mai apropiat de el este una, iar pretul unui aparat folosit este cu totul altul.

            Un exemplu: maine daca vreau pot sa ma duc la doua magazine, de renume si sa cumpar asa ceva nou, din DOMO, ALTEX, cu "doar" 14.1 MP (varianta mai buna decat incerci sa vinzi) si cu "doar" 449 lei...

            Topicul ramane deschis, deocamdata, sa vedem ofertele
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment


            • #7
              aparat foto

              Ahhham, am inteles.

              Eu vand W510, nu alt model.

              Cine e interesat ma contacteaza si discutam.

              Nu vreau sa-mi pierd timpul cu discutii in contradictoriu.

              Seara buna tuturor !

              Comment


              • #8
                foto

                prea buna pentru a fi vanduta...doar la un pret bun...poate...........

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google