[vand] unitate calculator

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [vand] unitate calculator

    Vand unitate calculator in perfecta stare de functionare cu urmatoarele caracteristici :

    Hard Disk :Western Digital 80 Gb
    Placa de baza : GIGABYTE socket 775
    Memorie RAM : Geil 512 MB
    Procesor : Intel Pentium4 - 2.8 GHz
    Placa video : Asus Ati Radeon 9550 , 256 MB ( DVI , ANALOG )
    DVD ROM : LG
    Porturi USB : 6
    CARD READER
    Sistemul are instalate :Windows XP + drivere+ antivirus + toate programele de baza

    Pret : 500 RON
    TRANSPORT GRATUIT !
    CONTACT: 0766674705
    Attached Files

  • #2
    valabil !!!

    Comment


    • #3
      valabil !!!

      Comment


      • #4
        valabil !!!

        Comment


        • #5
          valabil !!!

          Comment


          • #6
            valabil !!!

            Comment


            • #7
              valabil si negociabil

              Comment


              • #8
                Vrei să faci upgrade la echipamentele tale IT ? Descoperă magazinul nostru online, unde vei găsi cele mai bune oferte la laptopuri, componente și periferice. Fă clic acum și profitați de avantajele tehnologiei de vârf.DAB IT din Timisoara


                Modifica pretul te rog.

                Comment


                • #9
                  Nu stiu de ce tre sa ma raportez la magazinul ala cand stabilesc un pret. Eu nu as cumpara PC-ul din link-ul pe care l-ai postat. HDD de 36 Gb ? ai idee cat de vechi este HDD-ul ala ? Sa nu mai zic de placa de baza ( tipic pentru unitatile HP , DELL etc ).
                  Am mentionat deja ca pretul este NEGOCIABIL cu cel care doreste sa-l cumpere iar transportul prin curierat este oferit GRATUIT ( aprox 60-70 ron cu FAN CURIER )

                  Comment


                  • #10
                    ofer eu 200 ron....
                    Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by retex View Post
                      Nu stiu de ce tre sa ma raportez la magazinul ala cand stabilesc un pret. Eu nu as cumpara PC-ul din link-ul pe care l-ai postat. HDD de 36 Gb ? ai idee cat de vechi este HDD-ul ala ? Sa nu mai zic de placa de baza ( tipic pentru unitatile HP , DELL etc ).
                      Am mentionat deja ca pretul este NEGOCIABIL cu cel care doreste sa-l cumpere iar transportul prin curierat este oferit GRATUIT ( aprox 60-70 ron cu FAN CURIER )
                      Arata-mi macar 2 site-uri cu preturi asemanatoare cu al tau, si e ok.

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by retex View Post
                        Nu stiu de ce tre sa ma raportez la magazinul ala cand stabilesc un pret. Eu nu as cumpara PC-ul din link-ul pe care l-ai postat. HDD de 36 Gb ? ai idee cat de vechi este HDD-ul ala ? Sa nu mai zic de placa de baza ( tipic pentru unitatile HP , DELL etc ).
                        Am mentionat deja ca pretul este NEGOCIABIL cu cel care doreste sa-l cumpere iar transportul prin curierat este oferit GRATUIT ( aprox 60-70 ron cu FAN CURIER )
                        Sa ma scuzi Cezar dar vreau sa intervin un pic .

                        Domnul retex , ai idee ca in linkul specificat sus de Cezar , acel Hdd de care zici tu . Cel de 36 Gb , este SATA , si este Western Digital Raptor la 10 000rpm . Ai idee cat costa un astfel de hdd ? hai sa iti zic eu : 128 $ fara tva . Nu se mai fabrica , total deacord . Dar de miscat se misca foarte bine . Plus ca daca e sa iei in considerare ca in acel link ai : monitor(150 Ron Second -minim ) + imprimanta( 150 ron minim ) + PC . Fa un calcul . Si fa o mica comparatie cu ceea ce oferi tu .

                        Hai sa facem o mica comparatie : tu ai Western Digital de 80 . IDE sau SATA ? banui ca IDE .

                        Ai procesor intel la 2.8 / acela in schimb ruleaza pe la 2.5 sau 2.3 Sunt mai multe modele . Nu ai specificat
                        Cel din link are 3060 Mhz

                        Tu ai 512 MB . Cel din link are 1024 .
                        Tu ai un Dvd rom , cel din link are DVD-R si CD-RW .

                        Cel din link are : Tastatura si Mousul GRATIS . Tu nu ai .

                        Plus acela are 12 Luni Garantie . Ceea ce tu nu oferi . Si ei sigur iti ofera si factura . Ceea ce tu nu cred ca poti . Deci concluzia este ???

                        Inca o data : Sper sa ma scuzi Cezar .
                        sigpic

                        Comment

                        Working...
                        X
                        Anulare DPF
                        Politica de Securitate Google