[VAND] Sony Ericsson Xperia X10

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • [VAND] Sony Ericsson Xperia X10

    Vand Samsung S8530 Wave II la care ofer husa de protectie din silicon, cablu de date si incarcator, aspect 8,5/10, functional 10/10, soft actualizat Bada 2. 0, merge in orice retea. Mai multe specificatii despre telefon gasiti pe site- urile de specialitate. Pret 450 RON!

    Vand Sony Ericsson Xperia X10i la care ofer husa de protectie din silicon, o husa de protectie din plastic folosita si un card de 8GB. Arata de nota 9,5/10 si functioneaza 10/10, are folie de protectie pe ecran, update la Android 2.3.3 de pe site-ul oficial sonymobile. Mai multe detalii despre telefon gasiti pe site-urile de specialitate. Pret 550 RON!
    Attached Files

  • #2
    Valabile!!

    Comment


    • #3
      Samsungul s-a dat. A mai ramas Sony

      Comment


      • #4
        Valabil. Pret nou 530 RON!

        Comment


        • #5
          Valabil in continuare.

          Comment


          • #6
            Valabil. Pret nou si ultimul 500 RON! Schimb si cu telefoane mai performante la care ofer diferenta.
            Last edited by BaTRaNuL; 4 January 2013, 02:05.

            Comment


            • #7
              Valabil!!!

              Comment


              • #8
                la caz ca te hotarasti sa faci schimbuiri si cu alte telefoane si iti place nokia 500 il am de aproximativ 7-8 luni (garantie si toate accesoriile). Stima.

                Comment


                • #9
                  Doar telefoane mai bune decat al meu ma intereseaza. Multumesc pt oferta!

                  Comment


                  • #10
                    te-ar interesa un LG Optimus Net si o diferenta?

                    Comment


                    • #11
                      Nu, multumesc. Dupa cum am mentionat si mai sus, schimb doar cu telefoane mai bune.

                      Comment


                      • #12
                        Inca valabil!

                        Comment


                        • #13
                          S-a dat. Se poate inchide. Multumesc LoganClub pt gazduire.

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google