Donatii >>>>non_auto

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Asa zic si eu sa le strangem pe cluburi insa la mine in Gorj nu prea am cu cine insa nu ar fi o problema asta. Pana la urma ce facem?

    Comment


    • #17
      In cazul tau te lipesti de careva, in cazul nostru la urmatoarea intalnire a clubului se va hotari ,oricum lucrurile se vor misca destul de greu dar trebuie initiativa ,dupa care se vor pune in miscare toti care sunt sau nu sunt loganisti.SPER.........
      http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

      Comment


      • #18
        Donez 3 cartuse de imprimanta HP 45 negru nedesfacute, si un alt cartus pe care scrie HRJ 614 Replace Cartridge: HP C6615 tot negru (black 15) sigilat! 0723.823.679
        Piese premium Dacia Logan, Sandero, Duster
        Consumabile tinichigerie/vopsitorie IXELL,piese schimb

        Comment


        • #19
          Donez si eu cate ceva da sa nu radeti ce)).
          1 Cablu de date ptr sony ericsson w300i are mufa lata
          2 Hensfri ptr sony ericsson w300i ,dar nu e complet e decat jumatatea care intra in tel(mufa lata) si la capat are iesire ptr jack deci merg bagate or ce fel de casti,boxe,sistem 5.1 orce....
          3. Leduri ptr pozitie albastre(merg puse si in plafoniera si la numar). Sunt 2 bucati.
          De preferat din bucuresti....
          sigpic

          Comment


          • #20
            Nimic,nimic? Nu mai aveti nimic de dat degeaba,adica de donat......
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #21
              As avea eu vreo cativa saci de haine daca m-as pune sa le dsortez din dulap, pod, casa bunicilor daca-mi pun capul. Doar ca n-as vrea sa le mut dintr-o parte in alta... Deci daca se hotaraste ceva serios pt sinistrati sau pt cineva care stiti voi ca are nevoie... Ma bag si eu!
              Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

              Comment


              • #22
                S-a va zic cum e cu sinistrati....Am zis ok sa ii ajutam , am facut 2 saci cu rufe si am fost la un centru ,si surpriza nu primesc lucruri decat BANIIIIIIIIII si lucruri poate in septembrie au zis ca se mai face o colectare....Acuma nush ce s-a cred.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Intr-un fel suna destul de logic... Adica, sarmanii oameni n-au unde sa locuiasca, d-apai sa-si tina hainele...
                  Dar am putea sa ne organizam pana in seprembrie. Mai sunt doar 2 saptamani pana atunci... Doar ca nu are rost sa ne apucam bazandu-ne pe "poate". Ar fi cineva disponibil sa se ocupe de asta? Fiind din Medias, neavand nici masina, nici carnet... Nu prea pot incepe nimic.

                  Oricum, sunt alte locuri unde putem ajuta... Eu sunt dispusa sa particip cu mai mult, si nu cred ca sunt singura. Ar fi frumos sa stim ca un copil poate merge la scoala pt ca l-am ajutat...
                  Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                  Comment


                  • #24
                    Pai daca se face ceva trebuie sa ne hotaram mai repede.

                    Comment


                    • #25
                      Eu as avea si un PC mai vechi care l-as pune cu drag la bataie pt un copil

                      Cautand pe Google, am mai gasit multi doritori. Din pacate, multe din thread-uri au fost inchise sau mutate.


                      Un thread care mai e inca actual din 28. 03. 2006., dupa aproape 2500 de posturi. Se refera doar la calculatoare, dar cred ca ne pot ajuta cu multe, avand experienta in spate.


                      Oameni care au trecut la fapte, nu doar initiative.


                      Cel mai bun loc pt a incepe - un forum pt parinti.


                      Si, la final, ceva care ar trebui sa ne motiveze si mai mult sa insistam pana reusim. Un articol din presa romana care ne arata ca se poate:
                      » Mai multi tineri din Bucuresti au lansat pe un forum de discutii de pe internet un proiect prin care doneaza calculatoare copiilor saraci din Romania.» Forumistii strang piese de calculator daruite de oameni din toata ...
                      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google