Problema Cu Laptop Hp 530

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problema Cu Laptop Hp 530

    Am o problema cu un laptop hp 530 sau am eu personal o problema in sensul in care nu ma pricep prea bine la chestia asta .Windowsul xp profesional cu sp 2 nu imi recunoaste placa de sunet si nu stiu ce sa i fac .Stiti careva ce as putea sa i fac.Va rog orice sugestie e bine venita

  • #2
    Ai instalat toate driverele pt el? Daca nu, le gasesti aici
    Bafta!
    sigpic
    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

    Comment


    • #3
      A facut asa de cand l-ai instalat sau in timp?
      sigpic
      !

      Comment


      • #4
        Am instalat driverele dar la cel de sunet nu il instaleaza pt ca imi spune ca gaseste placa de sunet si nu instaleazaplaca de sunet. De cand l am instalat de la inceput a facut asa

        Comment


        • #5
          La laptop ai cd-u lui cu drivere?
          in general e problema cu laptopurile cand inerci sa instalezi alt sistem decat cel cu care vine din fabricatie.
          Incearca o reinstalare de windows pe curat, si placa de sunet sa fie printre primele pe care le instalezi.
          sigpic
          !

          Comment


          • #6
            Mihai laptopul l am cumparat free dos si si am luat driverele de pe site ul lor oficial al celor de la hp mi s a recomandat sa instalez vista pe el dar eu am vrut am instalat xp sp 2 mi s epare mai stabil dar din pacate am problema asta

            Comment


            • #7
              this system does not support the driver you are attempting to install Asa iti zice?
              M-ai bagat in ceata

              instalează mai întâi Universal Audio Architecture (UAA)(vezi cum faci rost de el)
              Instalează mai apoi driverul de sunet Realtek şi vezi dacă merge astfel.
              sigpic
              !

              Comment


              • #8
                ADI SoundMAX HD Audio Driver for XP
                Cauta acest driver la HP. Asta il are si un amic de al meu pe un laptop HP. Si eu am cautat ceva pana sa-mi dau seama care e driverul. Daca nici cu asta nu-ti merge recomand sa-ti instalezi un Everest si el ar trebui sa-ti spuna exact ce ai prin PC. Succes. Da-ne de stire cu ce mai faci.
                sigpic
                Play ManagerLeague

                Comment


                • #9
                  Gata am rezolvat problema multumesc mihai raman dator

                  Comment


                  • #10
                    Cu placere .
                    Bine ca ai rezolvat
                    sigpic
                    !

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google