Vand Parfumuri Originale

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Parfumuri Originale

    Pot sa aduc orice parfum ORIGINAL de dama si barbatesti! Si daca am scris "ORIGINAL" inseamna ca intr-adevar sunt ORIGINALE! Prefer sa vand unor oameni care cunosc si care stiu intr-adevar sa faca diferentaa intre ceva autentic si o copie aparent identica! Pretzurile sunt mult mai scazute decat in magazin, marja intre pretzul din magazin si pretul meu fiind intre 70 le si 90 lei cu mici diferentze referitoare la parfumuri care sunt destul de scumpe in magazine! gen A-Man Metalic sau Bvlgari Omnia! Am pretzuri diferite de la produs la produs asa cum sunt si cele din magazine.
    Vand si testere la 100 ml care din pacate se aduc mai greu din cauza faptului ca sunt putzine (1 tester la 10-15-20 de parfumuri) asa cum vin cu baxurile sigilate! Ma intrebatzi si va raspund la ceea ce am! Testerele vin in cutii de carton ondulat fara inscrisuri! Astept intrebari referitoare la pretzuri si la firmele pe care le am la acel moment! Rog fara comentarii fara rost si discutzii in care sa ne pierdem timpul! Nu vand rahaturi! Cei interesati de ceva anume pun intrebari!

    Am pe stock un Paco Rabanne Ultraviolet Man, EDT, 100 ml. Parfumul este in varianta tester si pretul lui este de 160 ron.
    Last edited by CT-24-ALX; 17 December 2008, 10:59. Reason: Automerged Doublepost
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

  • #2
    Up !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

    Comment

    Working...
    X
    Anulare DPF
    Politica de Securitate Google