Vand Aparat Foto Digital HP R707 - 5 Mpx

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vand Aparat Foto Digital HP R707 - 5 Mpx

    Vand Aparat Foto Digital, functioneaza perfect, e cu acumulator, se incarca direct la priza ca un mobil, impecabil. Pret: 170 lei (sau schimb cu tel mobil).
    At press briefings during PMA 2004 HP staff quietly admitted they had finally realized that the company's digital cameras suffered from something of an 'image problem'. Big, seemingly designed to resemble a house brick, and made from the kind of materials normally found only on the dashboard of a 1980's hatchback, the Photosmart range simply couldn't compete with the slick, shiny and keenly priced Far Eastern offerings. From now on, we were told, HP cameras would be designed for style, speed and ease of use, and would no longer be twice the size of their direct competitors. The 5 megapixel, 3x zoom, Photosmart R707 is the first of this new wave of slimmed-down, metal-bodied HP cameras, offering a tempting mix of thoughtful design and some genuinely innovative features. Most of these are aimed at ensuring less experienced users avoid common photographic pitfalls, something possible mainly due to the inclusion of a clever Texas Instruments Digital Signal Processor (DSP). The power of the DSP is obvious when you look at some of the features it has allowed HP to shoehorn into the R707:
    Attached Files
    Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
    ID: cipry263

  • #2
    Ma intereseaza pe mine! Cat tine acumulatorul???
    Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

    Comment


    • #3
      depinde de cate poze faci..... daca le faci cu blit, daca le faci fara blit, de exemplu cu blit sa fie incarcat full, fac intre 100-150 poze.... oricum acumulatorul se mai descarca si daca il lasi timp indelungat nefolosit, adica daca il lasi cu acumulatorul full timp de o luna fara sa-l folosesti se descarca oricum.... apropo mai am si un card de 256 pe el...

      Il vand din cauza ca am 2.... mai am un Canon A560 cu 7 mpx... si asta chiar il tin degeaba !! eventual dau la schimb si cu detector radar !!
      Last edited by cipry263; 26 January 2009, 00:35. Reason: Automerged Doublepost
      Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
      ID: cipry263

      Comment


      • #4
        Bun. Lasa-mi un PM cu nr de tel si te sun eu in decursul zilei de maine sa ne intalnim sa il pot vedea live. daca imi place il iau.

        Aaaa, era sa uit. Ce dai la el pe langa incarcator si card? Cutie, manual, cablu, husa????
        Mai bine sa pui raul înainte, si sa lasi ce e mai bun ca o surpriza.sigpic

        Comment


        • #5
          dau asa: aparat cu acumulator + incarcator + card 256..... cablu usb cred ca mai am doar unul prin casa.... dar o sa cumpar eu unul ca e 10 si iti dau cu totul ca asa e normal.....ideea e ca daca esti in bucuresti, eu momentan sunt in iasi
          Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
          ID: cipry263

          Comment


          • #6
            inca valabil !!!
            Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
            ID: cipry263

            Comment


            • #7
              sal

              mai e valabil anuntu ? la camera foto ?

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google