Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu as recomanda userii care traiesc pe acest forum exclusiv din documentarea pe goagle, iar ca argumente folosesc abuziv link si iar link( se poate face o statistica, e simplu)Poate mai e nevoie si de experienta "live".Nu ca as fi impotriva documentarii in acest fel, dar e mai bine uneori cand discutam cu "cartile in banca". Ce spuneti?Eu accept provocarea.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Poate daca citeai mai bine nu mai cumparai de la el,sau deja erau cumparate amortizoarele la data postarii?
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Tu nu ai priceput nimic din ce ai citit asa e?!!!! Io luam apararea unui coleg de forum mai nou si care a fost tepuit de respectivul @user2000. Pana acum am avut parte doar de useri seriosi care au livrat produsele promise intr-un interval de timp rapid
        Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

        Comment


        • A!Deci sunteti 2!Bravo voua!Poate altadata cascati ochii mai bine sau faceti un efort si va luati piese noi,nu sh de la persoane pe care nu le cunoasteti.
          Sarbatori Fericite!
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • nu ma mai face sa rad ca am buzele crapate.... La multi ani si tie si scuze de off....
            Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

            Comment


            • E bine ca ai puterea sa razi dupa teapa pe care ati luat-o.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • ti-am mai zis ca io nu am luat nicio teapa... gata cu off-ul ca luam cartonase
                Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

                Comment


                • Originally posted by B 83 RMJ View Post
                  pai parca au fost rulate 50k km conform psoturilor anterioare de pe topicul asta, iar in link-ul de mai sus singur declara ca au 60k km... RUSINE.
                  au 53.453km sau ceva de genul am zis cu aproximatie , uita-te pe my ride si nu mai vorbiti aiurea ca vorbiti degeaba , am raspuns pentru ca tot primesc mail cu cine ma tot citeaza, si nu mai suport , acum chiar ca nu mai vorbesc pe tema asta , si va rog sa nu mai vorbiti aiurea si in lipsa mea , auzi la unii , inselaciune ) sincer , fara jicnire , dar voi chiar nu stiti pe ce lume traiti sau sa-mi dea ban... pentru ce ? pentru ca eu am facut o oferta si cineva a acceptat-o ? trebuia sa-mi ceara filmulet eu la toate intrebarile pe care mi le-a pus , i-am raspuns.. m-a intrebat daca se destind , si eu i-am zis ca da , dar mai incet si ma mai intrebat daca opun rezistenta la comprimare si eu i-am zis la fel , ca da , am sa fac filmulet cu cele de pe fata , ca sa nu va mai raciti gura de pomana
                  Last edited by user2000; 29 December 2011, 00:43.

                  Comment


                  • Dacia logan : Cum fac sa ....? Cat costa sa ....? Unde gasesc ....? si alte asemenea intrebari

                    Originally posted by user2000 View Post
                    asa scrie pe foaie , apropo nu l-am facut la reprezentanta , l-am facut in alta parte , cred ca au altfel de stand si ca da alte valori (dar spun acelasi lucru , ca sunt varza) si cei de la service mi-au zis ca sunt praf, ideea e ca am luat altele noi (la 60k cat au astea mai ai pretentii la ce drumuri sunt ?!) am luat monroe si cand le-am scos pe alea vechi nici nu se destindeau , abia cu mana (daca trageam cu forta ) se destindeau si alea noi isi reveneau singure , le-am montat numai pe alea de pe spate azi le pun pe alea de pe fata si mai vorbim dupa aia
                    Aici descrii in ce stare erau. Ti se pare ca merg vandute?

                    Comment


                    • Cate "minunatii" poti scoate user2000. Chiar tu spui ca amortizoarele sunt varza iar cei de la service ca sunt praf si ca trebuie neaparat schimbate datorita valorilor de la test.Deci tu ai vandut ceva care poate periclita buna circulatie a unei masini.L-ai fraierit ,asta este.Nu-ti mai lua apararea de unul singur pentru ca adevarul este clar.Esti un tepar.Oricum ti-ai luat adio de la alte posibile tranzactii pe acest forum.

                      Comment


                      • Bai, asta(user 75673428)! Tara asta a scazut si va mai scadea datorita tampitilor ca tine.

                        1. Iti reglezi farurile in pomi si in bozii si apoi te lauzi ca le spargi ochii celorlalti cu ele
                        2. Recomanzi userilor de pe aici sa fure chestii de prin taxiuri
                        3. Ceri bani pe niste produse iesite din uz ce ar trebui sa tina de siguranta activa a masinii
                        4. Minti cu nerusinare

                        Ce fel de om esti?
                        Te rog sa incetezi sa mai trimiti PM-uri lacrimogene catre mine.


                        Asemenea oameni nu au ce cauta in aceasta comunitate. Pentru mine lucrurile sunt clare, de aceea propun banare pe perioada nedeterminata.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by user2000
                          Originally posted by crull
                          Originally posted by user2000
                          sal , da-mi un id de mess , al meu de ******** , sa vorbim acolo
                          Nu cu mine trebuie sa vorbesti. Eu am arata ce ai scris tu in acel topic referitor la amortizoarele pe care ulterior le-ai vandut. Explicale celorlalti ca ai fost vanzator de buna credinta!
                          auzi ma ? vezi ca il cam pupi in cur pe surrender si iti cam place ;) eu pot sa-mi vand si sosetele bunicii cu 10.000 E daca nu-ti convine , iei din alta parte , ok ? erau pline de praf , de-am dat cu wd40 si au inceput sa se destinda singure , si la service-ul ala mi-am luat teapa , cum sa fie eficienta amortizoarelor de 78% ? ulterior mi-am dat seama de treaba asta , si ca cica tot ce e sub 70% se schimba ... si eu acolo am zis "CAND LE-AM DAT JOS "!!!!
                          inainte sa le vand le-am dat cu spray , nu are decat sa-si vada de treaba lui , si cui sunt eu dator cu vre-o explicatie ? dau explicatii numai daca vreau , si noi nu mai avem ce vorbi , cel putin nu pe tema asta , sal
                          O conversatie civilizata. Nu imi dau seama ce are cu mine , nu am cumparat de la el nimic, il deranjaza doar ca nu sunt de partea lui ( Cine nu este cu mine e impoatriva mea!!).

                          Comment


                          • Nu pot sa nu observ : ce de maimutoi de-aia furiosi...

                            Nene crull, ferea ca asta e de-ala rau!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • @dsign: ce ai omule ? tare destept mai esti... se vede dupa cum vorbesti , nu stii decat sa-mi bag, sa-mi aia ,aia si aia care-i diferenta dintre tine si surrender ? =0!!!
                              1) imi reglez farurile cum vreau eu si tu iti bagi ghiara cat poti de adanc in gat ;)
                              2) ce sa FURE ? astea sunt acuzatii grave ... :S :-o eu ???!!! sa FURE CE ?
                              3) pot sa vad ce vreau eu , ce problema ai tu ?
                              4) serios ? nu mai spune
                              PM ti-am trimis exact mesajele lui surrender de la 1 noaptea de pe telefonul meu , daca nu vrei sa mai auzi de mine , du-te in exil in padure pentru restul vietii , mai scapam si noi de tine ... sincer acuma ne faci un bine PLEACA!!!! MAINE O SA-TI TREACA !!!! (ce-ati patit baieti , nu stiti melodia :S)
                              asa-i si tu esti din ala rau ,unul din asta ca tine m-a muscat de picior
                              @ crull : de ce vorbesti aiurea ? ti-a cerut cineva parerea ?
                              sorry de off!!! dar am raspuns provocarilor

                              Comment


                              • Spre deosebire de scursuri ca tine, eu am adus ceva folositor aici. Am lasat ceva in urma mea. Chiar si paginile acestui topic sunt dovada.

                                Imi scapa din memorie acum momentele in care mi-am "bagat" ceva pe aici pe forum...

                                O sa plangem dupa tine, ma!
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google