Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut

    Sunt asa-zis-ul tepar de pe Logan club. Domnul "Kelburtos", va rog frumos nu mai exagerati.(3 ovale si una patrata). Jantele le-am avut si eu pe masina, insa le-am dat jos din cauza unor conflicte cu tatal meu (proprietarul masinii)..Am zis ca nu au bucati din buza rupte, au avut? Intr-adevar una avea buza julita insa din cate imi amintesc am prcizat asta ori in pm ori pe site, in fine... Daca una este patrata si celelalte 3 ovale, atunci eu cum m-am putut folosii de ele? Tot logan am, n-am vre-un prototip de autovehicul care poate merge fara roti.....Asa ca va rog frumos sa nu mai exagerati..

    Comment


    • ambii sunteti de vina ..
      kelburtos ca la 400 de lei se astepta sa achizitioneze jante noi si nu a cerut poze mai detaliate cu ele....

      sichigea ca nu a dat suficiente detalii

      Comment


      • Salut

        Uite cineva care gandeste cum trebuie. Nu puteam sa dau la 400 de lei BBS-uri.. O janta era frate cu probleme. Problema care la mine in Medgidia se rezolva cu maxim 100 de lei. Si normal ca am mai omis din detalii. Trebuia sa le vand. Insa jantele sunt practicabile, eu le-am avut pe masina....

        Comment


        • Originally posted by KELBURTOS View Post
          Un mare minus pentru sichigea.Mi-a trimis 4 jante aliaj...2 ovale,una patrata si una acceptabila.
          ai dovezi ca sunt strambe sau ovale ?
          90% este vina ta, esti de mult pe forum si stiai ca jantele SH nu se cumpara pe incredere mai ales de la cineva necunoscut.

          si apropo , jante la 400 ron sau cat au fost, era clar ca nu erau un chilipir , mai rar la noi.

          Comment


          • Salut

            Si sa mai zic ceva? eu din pretul jantelor tre sa scad benzina cu care am facut un drum la posta in sat la mine, dupaia m-am dus la oras ca la posta nu mi le-a primit si le-am pus la fan curier. am dat 10 lei pe ambala si mai dau 20 la ramburs. Prin urmare raman cu 350 de lei. Si la pretul asta nici jante de tabla nu iti iei, sa fim seriosi

            Comment


            • Originally posted by sichigea View Post
              Nu puteam sa dau la 400 de lei BBS-uri.. O janta era frate cu probleme. Problema care la mine in Medgidia se rezolva cu maxim 100 de lei. Si normal ca am mai omis din detalii. Trebuia sa le vand.

              Tare nu?
              ECUFix
              Please don't visit my homepage!

              Comment


              • Originally posted by sichigea View Post
                Si sa mai zic ceva? eu din pretul jantelor tre sa scad benzina cu care am facut un drum la posta in sat la mine, dupaia m-am dus la oras ca la posta nu mi le-a primit si le-am pus la fan curier. am dat 10 lei pe ambala si mai dau 20 la ramburs. Prin urmare raman cu 350 de lei. Si la pretul asta nici jante de tabla nu iti iei, sa fim seriosi
                macar puteai sa fi corect si sa spui problemele reale ... nu mai poza in victima ca am specificat clar ca este si vina ta ...cine se scuza....stii tu .

                Comment


                • Daca vrei sa fim seriosi pai hai sa fim.
                  Cand vinzi un lucru pe net te interesezi cat costa expeditia prin posta sau curier, ii prezinti omului variantele si il lasi sa aleaga.
                  La descrierea produsului prezinti plusurile si minusurile si la fel, lasi potentialul client sa aleaga daca doreste sa cumpere, in cunostinta de cauza.
                  Cand ascunzi defectele si prezinti produsul ca fiind "super ok" te numesti TEPAR, fie ca iti place fie ca nu.
                  Dar poate ca in sat la tine merge si asa.
                  ECUFix
                  Please don't visit my homepage!

                  Comment


                  • pai nu , chiar e tepar , nu stiu de ce nu e dungat pana acuma , mai ales ca zice cu tastele lui , ca tebuie sa omita niste detalii , sa le vanda.

                    Comment


                    • "Salut jantele sunt ale mele. Nu sunt strambe, nu sunt indoite, ovale....etc. trebuie echilibrate, normal."
                      Uite aici "domnule" sighicea cum iti "laudai" marfa..Asta nu mai este omitere ci minciuna. Urat din partea ta. Mai si dezvolti tehnici tepare cu omitere de detalii.
                      Last edited by karlos12; 9 May 2012, 00:27.

                      Comment


                      • poate la el echilibrare inseamna roluire

                        Comment


                        • un mare mare plus pentru aurelian68 , super om, super caracter
                          Last edited by user2000; 9 May 2012, 09:27.

                          Comment


                          • ma bucur ca acest user sichigea are linia rosie si ca ii se zice tepar deoarece si io am luat de la el acel pachet mac audio care are o mica gaura in difuzor...putea macar sa zica nu ca e totul ok...ca nu sa tinut scule in masina...acu nu stiu ce pot sa ii fac ca sa ii astup aceea gaura...sper sa tina ceva timp...in rest mere totul la el...dar oricum rusine sa ii fie ca la pacalit pe userul nostru kelburtos...imi pare rau pentru el...afara cu acesti teparii...
                            Last edited by mar1u5; 9 May 2012, 17:54.

                            Comment


                            • Cereti fratilor detalii , mai multe poze , trimiteti oameni din zona respectiva sa vada produsele,cereti sa se trimita cu posibilitatea de a desface pachetul inainte de a plati ,mai ales cand vedeti useri cu cateva posturi,care nu au o anumita istorie pe forum.
                              Last edited by Cristi_Xp; 9 May 2012, 19:16.
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • DanielLiviu,
                                Silviu_79, demonhunter , ce am comandat sa rezolvat.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google