Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asa am patito si eu de nus cate ori..drept urmare plata in cont.nu mai trimit fara bani in cont este cel mai bine.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • din pacate aici nu e o zona destinata reclamei , cauta si tu pe forum si posteaza unde trebuie !
      sigpic

      Comment


      • As vrea sa recomand user-ul alexgrasu.
        Un baiat de nota 10000+.
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Multumesc mult, Cristi! Si tu esti un client de nota 10000+
          sigpic

          Comment


          • si eu il recomand pe alexgrasu!!!
            sigpic

            Comment


            • Multumesc, baieti! Eu doar imi fac meseria
              sigpic

              Comment


              • Recomand pe florin_dnf,
                Multumesc pt rezolvara problemei cu transportul etrierilor.
                Maine montaj

                Comment


                • Originally posted by turturel View Post
                  buna seara.
                  nu vreau sa fiu nepoliticos dar din pacate nu il recomand pe colegul @tiesto_music.
                  i-am trimis comanda si nu a mai ridicat-o si era vb de o valoare a stickerelor de 10 lei si 8 lei taxele... total 18 lei. am incercat sa il sun si a raspuns mama lui spunadu-mi sa fiu sanatos daca am pus coletul ca el nu le mai vrea. de atunci nici macar nu am mai reusit sa ii prin telefonul deschis sau sa il vad pe mess. de asemenea nici pe forum nu mi-a raspuns la pm
                  nu asa se procedeaza. eu am platit 8 lei la dus si inca 8 la intors...16 total. nu e vb de bani e vb de principiu. dar asta sa fie paguba mea.
                  eu tin inca o data sa multumesc tuturor colegilor pt comenzile date si vreau sa va asigur ca nu imi bat joc de banii nimanui.
                  Vezi daca esti negustor? Trebuie sa inveti sa si pierzi vorba aia .......... negustor te numesti
                  sigpic

                  Comment


                  • recomand alexyno(baiatul cu stickere) chiar daca a avut o mica intarziere e serios
                    I changed her oil , she changed my life
                    sigpic

                    Comment


                    • ynp_46 - un user neserios din cate am observat .A dorit sa ii aduc o piesa si ne mai intalnisem si cu alte ocazii si a fost multumit. Primesc PM ca doreste pisa, o cumpar si dupa aceea pauza .Ii dau PM si imi da sms peste cateva zile sa-mi spuna ca a vazut mesajul si ca ma contacteaza, dupa aceea ii dau iar PM si liniste de mormant. A trecut o luna de cand am inceput discutia cu el , dar si acum daca vrea nu il mai servesc ca nu mai vreau eu.

                      Uite asa ramn eu cu banii dati si nesadifacut.
                      real power..... diesel power by

                      Comment


                      • recomand pe florin_dnf si silviu_79, rapizi, promti si ambalarea produselor ireprosabila, multumesc baieti.
                        sigpic

                        Comment


                        • Salut! Daca o sa aveti ocazia sa achizitionati ceva de la userul BlueStar_KWO , o puteti face cu cea mai mare incredere...baiat serios, promt si de incredere + ca la cererea voastra produsele lui au parte de o prezentare insotita de poze si filmulete...

                          Comment


                          • recomand ana87...am comandat ieri la ora 15:00 si azi la ora 1 am primit produsu...foarte prompt;)

                            Comment


                            • comandat si servit de la userul BlueStar_KWO,recomand om serios si de incredere
                              nu mai zic de CristiStreulea si Fratello servit promt si de la ei
                              multumesc colegilor si spor la vanzare!!!!
                              Last edited by romeo-alex; 1 February 2012, 18:39.

                              Comment


                              • Feedback pozitiv pentru userul evali_daniel. Produse de origine, expediate prompt, iar comunicarea excelenta!
                                MiNnRuZ

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google