Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Feedback pozitiv pentru userul planetara. Am comandat mai multe piese pentru revizie, valoarea produselor fiind de 870 lei. Expedierea s-a facut prin intermediul postei si apreciez faptul ca expeditorul a trecut ca valoare a coletului valoarea minima, desi produsele aveau valoarea de mai sus, reiesind astfel un pret acceptabil al transportului, cu toate ca si-a asumat un risc foarte mare. Cu privire la comunicare si piese un mare plus!
    MiNnRuZ

    Comment


    • Acest silviu_79 pentru mine este un escroc,am comandat un set de capete de bara originale....pe dracu sunt cele mai proaste posibile,dupa 2 luni le-am dat jos ca erau terminate. Poate accesoriile sunt bune ca am mai luat dar la partea mecanica toate piesele sunt calitate minima,proaste. Deci de la mine primeste un mare Negativ.

      Comment


      • recomand "'MINDRUNER'" -navigatie 2DIN pe DACIA--SUPER GAGIU!!!!

        Comment


        • Nu recomand Alex-FlasH pentru ca mi-a vandut un set de jante in care titlu a scris : "Vand Jante 15'' 4x100 Logan " si nu e problema ca 2 dintre ele bat si trebuie roluite dar nici macar nu le pot monta pentru ca pe fata lovesc in etriere si distanteaza janta cam cu 12 mm fata de fuzeta chiar daca au et 50 . Jantele m-au dus deja 500 lei acum 2 trebuie roluite si ma mai coste cam intre 50 -80 lei de janta si trebuie sa-i fac flanse cu alte prezoane care ma mai costa cel purin 200 lei.
          Omul a spus ca sigur se potrivesc pe logan ca a facut proba (cred ca loganul nu avea etriere montate) dar nu a mers cu ea.... si ca sunt super ca nu bat .
          Oricum cand l-am sunat si i-am spus ca trebuie sa-mi dea bani inapoi a spus ca nu-i mai are si nu are de unde sa-mi mai dea...
          Un adevarat tepar cu tupeu ! ca e un pustan....
          sigpic

          Comment


          • Pun si eu o vorba buna despre planetara are marfa de calitate si preturi bune.
            Am mai colaborat si cu Soran de la DaciaShop, TudorB si silviu_79. Chiar daca feedback-ul vine cam tarziu mai bine asa decat deloc. Multumesc baieti si ne mai auzim.

            Comment


            • Incercand sa gasesc cuvinte pentru a descrie caracterul lui aurelian68, gandul imi fuge catre superlative! Am intalnit un om in care, parca, s-au strans toate calitatile cunoscute de omenire. Daca aveti ocazia sa-i cereti sprijinul, nu ezitati sa o faceti, cunostintele sale sunt la acelasi nivel cu caracterul. Mie mi-a montat aer conditionat pe loganul "din dotare", iar rezultatul s-a ridicat la nivelul asteptarilor. Multa bafta aurelian!
              MiNnRuZ

              Comment


              • Asta da feedback!
                Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                Comment


                • Originally posted by mdaniel76 View Post
                  Eu am avut experienta neplacuta cu userul @Prestige din Blaj. Mi-a comandat o pereche de faruri ph2 xenoncu lupe la 1000ron. i le-am facut si trimis, le-a primit, nu le-a platit - urmand sa imi trimita banii nu ramburs ci prin banca, si a fost la service cu ele sa le monteze. in timpul montajului a constatat ca ceva nu mergea. drept urmare omul a facut spume, si mi le-a trimis inapoi prin curier pe cheltuiala mea-ok. apoi omul a zis ca sa vezi, ca nu le mai vrea, ca nu isi merita banii dar de fapt arata incredibil de bine masina, ca el nu da atatia bani pe ceva ce nu merge. i-am zis ok, mi le trimiti inapoi pe cheltuiala mea, le remediez si ti le trimit inapoi tot pe cheltuiala mea. la care omul nu a vrut sa mai auda de asa ceva decat daca vezi doamne imi convine sa le dau cu 850lei. chestie cu care nu am fost de acord. de data ce iti trimit totul nou nout cu folie pe el, ne intelegem la un pret, cum sa faci nazuri ulterior? Problemele farurilor dde care se plange el e posibil sa fi aparut la transport de la vreo izbitura. sunt om serios, threadul meu are o vechime foarte mare si nu cred ca e cinema sa ma suspecteze ca el ca as fi vrut sa ii dau tzeapa, in conditiile in care nici macar nu le platise. Apoi mi-a zis ca oricum nu mai are bani sa mi le plateasca chiar daca le remediez pentru ca si-a luat cauciucuri.
                  Sunt convins ca omul a primit de la mine o pereche de faruri care pe drum s-a intamplat ceva la ele, dar am fost deschis fata de el sa remediez pe cheltuiala mea tot ce era nevoie. Dar el s-a sucit si a zis ca nu le mai vrea "ca nu merita banii" desi tot el initial le laudase. Sau ca le-ar fi vrut daca le dadeam cu bani mai putini. Nu stiu ce parere au despre el ceilalti colegi de pe forum, dar fata de mine consider ca a fost tepar. mi-a comandat ceva, i-am trimis, apoi a vrut sa le ia pe degeaba ca sa zic asa. Urat din partea lui. Din acest punct de vedere eu nu il recomand deloc.
                  dupa cum probabil multi stiti, sunt unul dintre clientii (foarte multumiti) lui mdaniel76. este un super-baiat si va spun cat se poate de sincer ca nu am ce sa-i reprosez acestui om. mai mult, sustin ideea lui ca s-a intamplat ceva cu farurile in timpul transportului, pentru ca am avut ocazia sa asist de multe ori la incarcarea camionului cu colete (Fan Courier, DPD si Cargus). nu cred ca mai este cazul sa va spun in ce fel barbar aruncau aia cu coletele pe acolo... in perioada in care am comandat farurile, s-a intamplat sa am drum la Bucuresti, si tocmai pentru a evita astfel de probleme, am ales sa le ridic personal de la el. propun unui moderator sa analizeze problema si sa sanctioneze vinovatul, daca asta nu s-a intamplat deja!
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • Recomand free_fiber , kalimera22 , evali_daniel si daciashop ...

                    Comment


                    • Recomand pe free_fiber si daciashop!

                      Comment


                      • Eu unul NU IL RECOMAND NIMANUI PE Planetara , user NESERIOS, nu da detalii despre marfa, schimba preturile cand vede el ca vrei sa cumperi si se mai si irita cand ceri o informatie normala. RUSINE ! ! !

                        RECOMAND cu mare placere in schimb pe urmatorii :

                        - Soran aka DACIA SHOP
                        - EVALI DANIEL
                        - Silviu79
                        - mDaniel
                        - COSMIN UAU
                        - FLORIN DNF
                        - SHARKKY
                        - STREULEA
                        - Ana87
                        - Cos_min_i
                        - Valy_kpt
                        - Serban_pc
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • eu recomand pe user planetara
                          am vorbit cu el si mi-a dat toate informatiile despre produse
                          preturile raman la fel chiar si un mic discount

                          Comment


                          • nici eu nu am intampinat probleme cu planetara...
                            Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                            Comment


                            • Sa-i fie de bine, eu unul tot nu-l recomand pe acest user, NESERIOS PLANETARA !!!!!!!!!!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Recomand Kalimera 22 si planetara .

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google