Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si as mai dori si asa ceva daca se poate pe folie de transfer literele mici de 1 cm si cele mari de 1.5 cm
    Attached Files

    Comment


    • parerea mea e sa-l suni, nu ai mari sanse sa iti raspunda la comanda aici!
      MY RYDE http://www.loganclub.ro/forum/zuzus_72_bmc-t44764.html

      Logan din Bicaz (Neamt)

      Comment


      • @felye, @prestige, @blondu75, @iovid - comenzile voastre sunt in lucru

        incerc sa va raspund cat pot de repede aici, pe mail sau telefonic..solicitarilor voastre.
        va multumesc si va astept in continuare
        Stickere auto personalizate

        Comment


        • Are careva la indemana o poza cu consola ph2 colantata? Sus la colturile alea de langa aeratoare vine cumva taiat colantul sa se aseze?
          Attached Files
          sigpic
          !

          Comment


          • Salut! Ma intereseaza si pe mine doua embleme exact ca in poza de pe masina, unul pentru fata si unul pentru spate. Nu stiu dimensiunile, poate le sti tu. Daca vrei sa imi faci si mie un pret pentru ele cu tot cu transport. Astept pm de la tine. Multumesc mult! Stima!
            Attached Files

            Comment


            • SALUT! Cum as putea sa iau si eu lagatura cu acest om.M-ar interesa niste protectii praguri pentru logan negru mat de 8 cm latime.

              Comment


              • Suna-l asa dai cel mai usor de el !

                Comment


                • 0764 651 369 / 0745 075 438
                  Sunati-l pe aceste nr de telefon.
                  MY CLA

                  Comment


                  • Ma intereseaza folie ptr faruri ,proiectoare si stopuri,fumuri deschis.Se aplica greu ?cat costa ?Multumesc
                    http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                    Comment


                    • am raspuns solicitarilor dvs prin pm!
                      de asemenea..am lucrat si finalizat o mare parte din comenzi..cu toate ca nu am mai scris aici.
                      am anuntat telefonic expedierea lor.
                      nr de telefon la care ma puteti gasi sunt mai jos. dupa 8 seara pot vb fara probleme. se mai intampla sa nu reusesc mereu dar 80% ma gasiti si pana in 11-12. stima tuturor

                      0764 651 369 / 0745 075 438
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • Am primit si eu comanda , maine sper sa fie frumos afara sa le lipesc.
                        Sefu ai zis ca imi bagi un sticker ceva amuzant . Nu-i problema stai linistit ;)
                        sigpic
                        !

                        Comment


                        • Salut! Eu nu am primit niciun pm de la tine. Multumesc!

                          Comment


                          • Am lasat si eu un pm. Multumesc!

                            Comment


                            • Ridicat colet cu ceea ce am cerut,recomand cu incredere,super ok si produse de calitate!!!!

                              Comment


                              • protectii prag

                                salut! ma intereseaza si pe mine un set de protectii late pentru ford focus 2 din carbon ,cu "FOCUS" de tipar nu ca cel de pe focus 1.un pret pe pm te rog ?merci!
                                Last edited by mircea08; 4 April 2013, 21:33. Reason: poza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google