Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • colet ridicat
    sigpic
    Experienta in asigurari de peste 5 ani.

    Comment


    • Am vorbit la telefon in legatura cu protectiile de prag.O seara buna!

      Comment


      • Salut! Comanda mea a fost trimisa?

        Comment


        • Salut,

          Poti face ce este in poza din attach.

          Ma intereseaza si un cost pentru 2 bucati.

          Merci
          Attached Files
          real power..... diesel power by

          Comment


          • Turturel am vorbit mai devreme la telefon,astept comanda cu nerabdare
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • salutare domnu.zi-mi daca poti sa faci autocolantu asta pentru logan,daca nu ai de unde sa iei dimensiuni ti le dau eu.daca poti si cat ma costa pentru stanga dreapta.exact aceleasi culori,fara inscriptiile de pe portiera,si cu continuare pe aripa spate.astept urgent un raspuns.lasa-mi un pm,numai bine
              Attached Files
              Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

              Comment


              • domnu turturel,raspundem si noi pe forum?multumesc
                Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                Comment


                • Probabil este destul de ocupat ,daca nu a raspuns.Nu vreau sa iau apararea numanui dar de obicei raspunde mai greu fiind ocupat.Cel mai repede il gasesti la tel. seara.
                  Multumesc @turturel pentru protectii.Am apucat duminica sa le montez ,dar nu am reusit sa fac poze.O sa le postez in week-end.Recomand!

                  Comment


                  • daca nu raspunde nici pe forum si nici la telefon...nu stiu de ce sariti repede.am scris clar si se intelegea ca ma adresez lui turturel.poate ma lamuresti tu mircea daca poate el sa faca stickeru ala...poate esti purtatoru lui de cuvant.daca nu multumeste-i pt ce ti-a facut si lasa-l pe el sa imi raspunda.scuze da asa sunt eu...mai recalcitrant cu clasa TANGA.
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • va salut. raspund mai greu deoarece sunt pe drum toata ziua si ajung seara mai tarziu acasa..gen 10-11 si nu mai apuc sa raspund sau sa deschid pc-ul. stickerul din poza este foarte complex si din pacate..nu am posibilitatea sa il fac.
                      weekend-ul ce vine voi fi liber si sper sa pun si pozele promise. am cateva luni pe an sezon in care alerg cateva mii bune de km pe saptamana de aceea nu am mai reusit sa va raspund mai repede.

                      oricum..cel mai sigur ma gasiti la tel..dupa 7-8 seara.
                      va multumesc tuturor pentru intelegere si suport!
                      stima
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • multumesc domnu.spor la treaba!
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • mai degraba dai dovada de lipsa de bun simt.doar ti-am spus ca nu raspunde asa repede pe forum.in rest toate cele bune.nu inteleg ce te-ai aprins asa ca nu am zis nimic la adresa ta si as ruga chiar un moderator sa ia masuri la adresa colegilor mai impulsivi.
                          Din respect pentru aceasta marca suntem cu toti pe acest forum.
                          Last edited by mircea08; 17 May 2013, 20:51. Reason: completare

                          Comment


                          • Turturel niste poze cu folia pt stopuri/faruri poti sa pui? toate nuantele....
                            MY CLA

                            Comment


                            • Trimis pm. Multumesc!

                              Comment


                              • Salut Turturel! Vreau sa faci si eu o comanda:
                                -sticker bomb (poza 1 si 2) fiecare la 6x4 cm
                                -sticker bomb (poza 3) 2 bucati de 15x15 cm
                                -o bucata carbon alb consola Logan
                                -sticker "bosho on board" (fara fundal) - 10L x5l cm
                                -Diablo , Call of Duty - printate 20L x 15l cm
                                -League of Legends - 15 x 5l cm - fara fundal
                                -cap de jocker - 6x4 cm - fara fundal
                                -www.loganclub.ro la ce dimensiune ai o buc. pe alb
                                -Diggy - 20L x 5 l cm - fara fundal
                                -Drive it like you stole it - fara chenar - 20 x 10 cm fara fundal
                                -go fast or go home - 20 x 5 cm fara fundal
                                -I am the Stig - 13L x 9 l cm alb - fara fundal
                                -sticker cu mana "stance"- 10x10 - pe alb - fara fundal
                                - NOS - 10L x 3l pe alb
                                - I "inima" my hair - 5x3 , pe alb
                                Imi faci un pret pentru fiecare te rog , cand termini comanda ma anunti sa iti dau adresa(pot sa ti-o dau si de acum dar mi-e ca te incurci in PM-uri). O sa te sun maine daca nu vezi postarea.
                                Attached Files
                                Last edited by Teo21Din; 27 May 2013, 20:43.
                                I changed her oil , she changed my life
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google