Protectii praguri, autocolant stalpi, diverse stikere auto din folie 651 si Carbon 3D

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Mihai - daca vorbim de modelul ce se lipeste pe exterior atunci avem 5 lei setul pentru fata. La spate e mai mult de discutat. am model la 10-15-20 chiar si 40 lei. Un nr de tel se poate?
    Stickere auto personalizate

    Comment


    • Pentru Logan 2 ai ceva protectie aripa-prag? Ma refer la protectia aceea transparenta ce se pune in zona usilor din spate.

      Comment


      • Autocolant stalpi logan ph1

        Salut ! Ma intereseaza autocolant pt stalpi la logan ph1 din carbon 3D daca ai. Mersi! Ti-am trim si msj priv.

        Comment


        • salut. ai trimis cumva comanda de stickere,protectii praguri pt octavia 3, in Buc?

          Comment


          • anunt valabil!
            saptamana viitoare nu voi fi in oras. plec intr-o depalsare. comenzile le voi trimite cand revin. va multumesc.
            Stickere auto personalizate

            Comment


            • SAL la ce pret ai astea???
              Attached Files

              Comment


              • Salut. pretul este de 15 lei/ set de 4 buc la grosime standard si 25 lei la grosime dubla.
                daca le doresti pe fundal de carbon 3D pretul este de 20 lei la standard si 30 lei duble.
                Stickere auto personalizate

                Comment


                • Vreau si eu un set din alea standard la grosime adica cum sunt alea la logan din fabrica presupun ca sunt nu???
                  Attached Files

                  Comment


                  • Salut.
                    Caut si eu un set protectii praguri spate - acele protectii antisablare - pentru logan 2. Gasesc la tine asa ceva?
                    Multumesc.

                    Sent from my GT-I9300 using Forum Runner
                    sigpic
                    This is My Ride!
                    !Visit and enjoy!

                    Comment


                    • Pentru logan 2 nu am dedicat.
                      in schimb se pot monta de logan 1 cu unele mici modificari.
                      mai am un model sub forma de lacrima..acelea sunt universale.
                      Stickere auto personalizate

                      Comment


                      • Daca poti sa imi detaliezi ce modificari ar trebui facute la cele de logan 1 sau eventual ... din punctul tau de vedere care s-ar potrivi cu un efert minim de aplicare.
                        Merci.
                        sigpic
                        This is My Ride!
                        !Visit and enjoy!

                        Comment


                        • @m.florin - scuze pentru intarzierea raspunsului. iti voi trimite si pm. modificari mari nu trebuiesc facute. poate doar o simpla taiere pe contur la arcada rotii.

                          Anunt valabil!
                          Comenzile de saptamana trecuta s-au expediat luni!
                          Va multumesc!
                          Stickere auto personalizate

                          Comment


                          • buna turturel,doresc o comanda de stikere renault f1 team ce vin lipite deasupra de semnalizatoare aripi fata,autocolant carbon 3d negru stalpi(vin taiati la dimensinea stalpilor?) multumesc

                            Comment


                            • Vreau si eu un set din alea standard la grosime adica cum sunt alea la logan din fabrica

                              Comment


                              • Ai PM !!!!!!!!
                                MY CLA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google